Batéria pre elektrobicykel LiION 36V 17,5 Ah - Dolphin

Kód: 111350
Neohodnotené
Značka: ElectroKit
€614,41 / ks €507,78 bez DPH
Momentálne nedostupné

Li-Ion batéria typu Dolphin 36V/17,5 Ah pre elektrobicykel s dojazdom cca 90 - 120 km

Detailné informácie

Predávame
od roku 2006

Priekopníci v
mestskej cyklistike

2 kamenné predajne,
Praha a Brno

Kvalifikovaný servis
bicyklov

Unikátna ponuka
ihneď k odberu

Podrobný popis

Obria zásoba energie

Rezervná nosičová batéria pre elektrobicykle Dolphin Li-Ion 36V/17,5 Ah

Najrozšírenejší typ batérií používaných v strednej triede elektrobicyklov je s lítium-iónovými článkami. S obrovským rozvojom elektrocyklistiky rastie aj dopyt po batériách do elektrobicyklov. V spolupráci s českou firmou ponúkame lítiové batérie v niekoľkých kapacitách a dvoch prevedeniach: nosičové (na zadný nosič elektrobicykla) a rámové (do rámu elektrobicykla). Koncept Li-Ion je z hľadiska histórie najpreverenejší a často ho nájdete v spotrebnej elektronike ako sú notebooky, mobilné telefóny či AKU náradie. Je to preto, že sú Li-Ion batérie spoľahlivé, trvanlivé, najmenej náchylné na podbitie, majú nízku hmotnosť a dlhú životnosť (600 - 800 nabíjacích cyklov).

Zadná nosičová Dolphin batéria k elektrobicyklu je určená pre vloženie do zadného nosiča a má kapacitu 17,5 Ah, čo predstavuje približný dojazd 90 - 120 km, samozrejme v závislosti na zvolenom režime pomoci, hmotnosti cyklistu, kadencii šliapania, sily príšľapu či profilu trate. V Citybikes ponúkame celú škálu kapacít týchto batérií, ako lacnejšie 8,7 Ah, 11,6 Ah, 14,5 Ah, tak túto luxusnú veľkokapacitnú 17,5 Ah. Pokiaľ sa zvýši kapacita batérie a pasuje do rovnakého šuplíka nosiča na bicykli, nie je nutné prerábať systém elektrifikácie bicykla. Batéria je, ako vždy, v nosiči uzamykateľná. Tento typ batérie je vhodný pre elektrifikované bicykle Electrokitom III a IV a prestavbovou sadou so stredovým motorom alebo napríklad pre elektrobicykle Columbus Antilope a Kolos vo všetkých prevedeniach.

Keďže sa tieto batérie do elektrobicyklov vyrábajú v ČR, získajú ich majitelia množstvo výhod. Miestni výrobcovia používajú iba značkové Li-Ion články LG, Samsung a Panasonic, ktoré majú lepšiu charakteristiku, a tak dosahujú väčšiu kapacitu pri menších rozmeroch, čím je zaistená nižšia hmotnosť a väčší výkon v rovnakom obale. Tieto batérie do elektrobicyklov sú potom ľahšie servisovateľné, celkovo trvanlivejšie a možno na ich funkciu poskytnúť plnú dvojročnú záruku.

Pokiaľ zháňate Li-Ion batériu pre elektrobicykel iného typu, máme pre vás elegantné riešenie. Vďaka zaisteniu lokálnej výroby v ČR ponúkame výhodné repasovanie batérie. Obal a elektronika zostávajú pôvodné, vymieňa sa iba zväzok vnútorných článkov a je možné aj zvýšenie kapacity vašej batérie, čo prinesie dlhší dojazd elektrobicykla. Samozrejmosťou je dvojročná záruka na repasovanú batériu a zaujímavá zvýhodnená cena.

Ďalšie informácie o batériách na elektrobicykle, ich parametroch, používaní a prevádzkových podmienok sa dozviete v sekcii O elektrobicykloch.

Dodatočné parametre

Kategória: Prestavba na elektrobicykle
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.5 kg
Čas nabíjania: 6 hod
Rozmery: 35 x 15 x 6 cm
? Orientačný dojazd: 90 - 120 km

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: