Batéria do elektrobicykla LiION 36V/11,6Ah - typ Dolphin

Kód: 111337
Neohodnotené
Značka: ElectroKit
€474,57 / ks €392,21 bez DPH
Momentálne nedostupné

Batéria do elektrobicykla typu Dolphin 36V, 11,6 Ah

Detailné informácie

Predávame
od roku 2006

Priekopníci v
mestskej cyklistike

Kamenná predajňa
Praha

Kvalifikovaný servis
bicyklov

Unikátna ponuka
ihneď k odberu

Podrobný popis

Energia na cesty

Batéria do elektrobicykla Li-Ion, typ Dolphin, 36V, 11,6 Ah

Li-Ion batérie sú používané vo väčšine elektrobicyklov strednej triedy na našom trhu. Batéria do elektrobicykla s Li-Ion článkami je totiž dlhodobo najstabilnejší a najpredávanejší koncept, ktorý sa vyskytuje u batérií v AKU náradí, notebookoch či mobilných telefónoch. Tieto batérie majú dlhú životnosť (600 - 800 nabíjacích cyklov), nízku hmotnosť a ochrannú elektroniku BMS, ktorá bráni podbitiu.

Nosičová batéria pre elektrobicykle Dolphin ponúka kapacitu 11,6 Ah, ale v našej ponuke nájdete aj batérie lacnejšie 8,7 Ah, ale aj s vyššou kapacitou 14,5 Ah a 17,5 Ah. Pri zmene kapacity batérie nie je nutné prerábať systém elektrifikácie. Iba vymeníte batériu zasunutím do šuplíka nosiča. Po zasunutí do nosiča je batéria uzamykateľná. Tento typ batérie je vhodný pre elektrifikované bicykle Elektrokitom III a IV, prestavbovou sadou so stredovým motorom, elektrobicykle Columbus Antilope a Kolos vo všetkých prevedeniach.

Tieto batérie do elektrobicyklov sú vyrábané v ČR s použitím kvalitných značkových článkov LG, Samsung alebo Panasonic, vďaka čomu sú batérie trvanlivejšie, ľahko servisovateľné a je na ne poskytovaná štandardná dvojročná záruka.

Pokiaľ zháňate Li-Ion batériu pre elektrobicykel iného typu, máme pre vás elegantné riešenie. Vďaka zaisteniu lokálnej výroby v ČR ponúkame výhodné repasovanie batérie do elektrobicykla. Obal a elektronika zostávajú pôvodné, vymení sa iba zväzok vnútorných článkov a je možné aj zvýšenie kapacity vašej batérie, čo prinesie dlhší dojazd elektrobicykla. Samozrejmosťou je dvojročná záruka na repasovanú batériu a zaujímavá zvýhodnená cena.

Nosičová batéria do elektrobicykla Dolphin 36V, 11,6 Ah - technické parametre

Doba nabíjania: 4 h
Hmotnosť: 3,2 kg
Rozmery: 35 x 15 x 6 cm
Orientačný dojazd elektrobicykla (s 250W elektromotorom): 50-70 km

Viac informácií o rôznych typoch batérií do elektrobicyklov, o ich parametroch, spôsobe používania a prevádzkových podmienkach nájdete v sekcii O elektrobicykloch

Dodatočné parametre

Kategória: Prestavba na elektrobicykle
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: