Dámske elektrobicykle

3 položiek celkom
turisticke kolo panther laval damske 27 speed citybikes 01
€577,46 bez DPH
€698,73
Kód: 1042375
turisticke kolo panther laval damske 27 speed citybikes 01
€577,46 bez DPH
€698,73
Kód: 1042368
423 elektrokolo kolos no 5 pendix 300wh damske
Novinka
€1 922,54 bez DPH
€2 326,27
Kód: 006501

Elektrobicykle sú revolučným nástrojom, ktorý výkonom prekoná všetky vaše očakávania. Nestačíte už do všetkých kopcov, neužívate si jazdu alebo snáď nedokážete držať krok s manželom? Potom je elektrobicykel tou správnou voľbou aj pre vás.

Prečo kúpiť elektrický bicykel?

Elektrobicykle sú skvelou možnosťou ako neznižovať svoje hranice. Umožnia vám zdolať akúkoľvek záludnosť terénu a pritom sa nepripraviť o zážitok z jazdy. Žiadne skracovanie trás a počítanie vrstevníc, s elektrobicyklami zvládnete všetko ako zamlada! Možno ešte lepšie.

Zároveň je na trhu dostupných mnoho druhov elektrobicyklov, takže si každá príde na svoje. Pre milovníčky skladnosti tu sú skladacie elektrobicykle, do terénu sa hodia turistické a crossové elektrobicykle, na mestské výjazdy potom ideálne sadnú mestské a retro elektrobicykle. Pre každú z vás je tu niečo.

Výhody dámskeho elektrobicykla

Dámske elektrobicykle sa od svojich pánskych náprotivkov líšia viditeľným prispôsobením dámskym potrebám. Rámy majú nižšie, farbami sú pestrejšie, svojim vzhľadom elegantnejšie. Zároveň sa tiež líšia vecami na prvý pohľad nie tak nápadnými ako je napr. tvar sedla alebo položenie riadidiel. Vďaka tomu môžu ženám ponúknuť príjemnú jazdu bez kompromisov.

Dámske elektrobicykle s dlhým dojazdom

Z našej ponuky môžeme poskytnúť bicykle pre špecifické druhy potrieb. Pokiaľ hľadáte bicykel na náročnejšiu turistiku, môžeme odporúčať dámske krosové elektrobicykle Apache, ktoré sú typické pre svoj extrémny dojazd, ako napríklad dámsky trekový elektrobicykel Apache Matta Bosch Performance so stredovým motorom, ktorý je skoro rekordmanom v prejdenej vzdialenosti.

Dámske elektrobicykle do mesta

Pokiaľ chcete brázdiť mestské uličky a radi by ste k tomu pomoc motora, nie je problém. Mestské elektrobicykle sa vyznačujú elegantnejším vzhľadom, nízkym rámom a dotiahnutým prispôsobením do mestskej premávky, často sa môžu chváliť jedinečným odpružením alebo vyladenými brzdovými systémami.