O nás

Vážení zákazníci,

keď sme v roku 2006 s niekoľkými priateľmi zakladali našu firmu, ako motto sme si stanovili, že možno podnikať spôsobom, ktorý je jednoznačne prínosom pre životné prostredie, je v zásade udržateľný a nemá ambície exponenciálneho rastu. S uspokojením môžeme konštatovať, že túto víziu napĺňame do dnešných dní. Firma Citybikes s.r.o. začínala ako špecializovaný e-shop zameraný na mestskú cyklistiku a v ďalších rokoch sa pole pôsobnosti začalo postupne rozrastať.

V súčasnej dobe prevádzkujeme dve kamenné predajne v Prahe a Brne, dielňu s výrobou vlastnej značky bicyklov Kolos®, ktoré možno zostavovať pomocou online konfigurátora bicyklov. Okrem tohto e-shopu prevádzkujeme aj ďalšie: Citybikes.cz pre českých zákazníkov a pelotony.com so širokou ponukou cyklistického tovaru.

Ako posledný prírastok sme do rodiny Citybikes zaradili firmu Velorama, zameranú na kolobežky pre dospelých a cykloturistiku.

"Citybikes - bicykle s dušou" bol jeden z našich reklamných sloganov, ale vo svojej podstate obsahuje všetko, čo je potrebné povedať. Bicykle nás bavia a naša práca nám navyše prináša uspokojenie, že robíme svet aspoň o trochu krajším miestom pre život.

S úctou,

Martin Říha
konateľ Citybikes s.r.o.

 

kontaktni formular-napiste-nam

Kontaktujte nás

Nevyplňujte toto pole: