O nás

Vážení zákazníci,

keď sme v roku 2006 s niekoľkými priateľmi zakladali našu firmu, ako motto sme si stanovili, že možno podnikať spôsobom, ktorý je jednoznačne prínosom pre životné prostredie, je v zásade udržateľný a nemá ambície exponenciálneho rastu. S uspokojením môžeme konštatovať, že túto víziu napĺňame do dnešných dní. Firma Citybikes s.r.o. začínala ako špecializovaný e-shop zameraný na mestskú cyklistiku a v ďalších rokoch sa pole pôsobnosti začalo postupne rozrastať.

V súčasnej dobe prevádzkujeme dve kamenné predajne v Prahe a Brne, dielňu s výrobou vlastnej značky bicyklov Kolos®, ktoré možno zostavovať pomocou online konfigurátora bicyklov. Okrem tohto e-shopu prevádzkujeme aj ďalšie: Citybikes.cz pre českých zákazníkov a pelotony.com so širokou ponukou cyklistického tovaru.

Ako posledný prírastok sme do rodiny Citybikes zaradili firmu Velorama, zameranú na kolobežky pre dospelých a cykloturistiku.

"Citybikes - bicykle s dušou" bol jeden z našich reklamných sloganov, ale vo svojej podstate obsahuje všetko, čo je potrebné povedať. Bicykle nás bavia a naša práca nám navyše prináša uspokojenie, že robíme svet aspoň o trochu krajším miestom pre život.

S úctou,

Martin Říha
konateľ Citybikes s.r.o.

 

kontaktni formular-napiste-nam

Kontaktujte nás

Nevyplňujte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie