Batéria na elektrobicykel LiION 36V 14,5 Ah - typ Dolphin

Kód: 111338
Neohodnotené
Značka: ElectroKit
€529,24 / ks €437,39 bez DPH
Momentálne nedostupné

Batéria na elektrobicykel Dolphin 36V/14,5 Ah s orientačným dojazdom 80 - 100 km

Detailné informácie

Predávame
od roku 2006

Priekopníci v
mestskej cyklistike

2 kamenné predajne,
Praha a Brno

Kvalifikovaný servis
bicyklov

Unikátna ponuka
ihneď k odberu

Podrobný popis

Viac kapacity = dlhší dojazd

Náhradná batéria na elektrobicykle Li-Ion 36V / 14,5 Ah

Na českom a slovenskom trhu s elektrobicyklami je najrozšírenejší typ batérií s lítium-iónovými článkami. Pre elektrobicykle strednej cenovej kategórie ponúkame v ČR vyrábané kvalitné Li-Ion batérie v niekoľkých kapacitách a prevedeniach. Koncept Li-Ion je z hľadiska vývoja dosiaľ najpoužívanejší v elektronike, ako sú mobilné telefóny, notebooky či aku náradie. Tieto batérie sú najmenej náchylné k podbitiu, majú nízku hmotnosť a dlhú životnosť (600 - 800 nabíjacích cyklov).

Táto tzv. Dolphin batéria do elektrobicykla sa vkladá do zadného nosiča a má veľkorysú kapacitu 14,5 Ah, čo predstavuje približný dojazd 80 - 100 km, v závislosti na spôsobe používania, prevýšení, hmotnosti cyklistu, kadencii či sily príšľapu. V ponuke Citybikes nájdete celú škálu kapacít týchto batérií, ako lacnejšie 8,7 Ah a 11,6 Ah, tak luxusnú veľkokapacitnú 17,5 Ah batériu. Prípadná zmena kapacity batérie je možná iba zasunutím do šuplíka nosiča, nie je však nutné prerábať systém elektrifikácie bicykla. Batéria je po zasunutí do nosiča uzamykateľná. Tento typ batérie je vhodný pre elektrifikované bicykle Electrokitom III a IV a prestavbovou sadou so stredovým motorom alebo napríklad pre elektrobicykle Columbus Antilope a Kolos vo všetkých prevedeniach.

Lokálna výroba týchto batérií prináša rad výhod. Domáci výrobcovia používajú iba značkové Li-Ion články LG, Samsung a Panasonic, ktoré majú lepšiu charakteristiku, a tak dosahujú väčšie kapacity pri menších rozmeroch, čím je zaistená nižšia hmotnosť a väčší výkon v rovnakom obale. Tieto batérie do elektrobicyklov sú tak jednoduchšie servisovateľné, trvanlivejšie a poskytujeme na ich funkciu plnú dvojročnú záruku.

Pokiaľ zháňate Li-Ion batériu pre elektrobicykel iného typu, máme pre vás elegantné riešenie. Vďaka zaisteniu lokálnej výroby v ČR ponúkame výhodné repasovanie batérie do elektrobicyklov. Obal a elektronika zostávajú pôvodné, vymieňa sa iba zväzok vnútorných článkov a je možné aj zvýšenie kapacity vašej batérie, čo prinesie dlhší dojazd elektrobicykla. Samozrejmosťou je dvojročná záruka na repasovanú batériu a zaujímavá zvýhodnená cena.

Ďalšie informácie o batériách na elektrobicykle, ich parametroch, používaní a prevádzkových podmienkach sa dozviete v sekcii O elektrobicykloch.

Dodatočné parametre

Kategória: Prestavba na elektrobicykle
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.5 kg
Čas nabíjania: 5 - 6 hod
Rozmery: 35 x 15 x 6 cm
? Orientačný dojazd: 80 - 100 km

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: