Batéria do elektrobicykla LiION 36V/8,7Ah - Dolphin

Kód: 111336
Neohodnotené
Značka: ElectroKit
€317,37 / ks €262,29 bez DPH
Momentálne nedostupné

Li-Ion batéria do elektrobicykla typu Dolphin 36V/8,7Ah s dojazdom cca 40 - 60 km

Detailné informácie

Predávame
od roku 2006

Priekopníci v
mestskej cyklistike

Kamenná predajňa
Praha

Kvalifikovaný servis
bicyklov

Unikátna ponuka
ihneď k odberu

Podrobný popis

Zásobáreň energie

Batéria do elektrobicykla Li-Ion 36V/8,7 Ah

Lithium-ionové batérie sú najčastejšie používané v elektrobicykloch na našom trhu, pretože ide o dlhodobo najstabilnejší a najpreverenejší koncept, ktorý sa používa v batériách bežnej spotrebnej elektroniky, ako sú notebooky, mobilné telefóny alebo aku vŕtačky. Tieto batérie majú dlhú životnosť (600 - 800 nabíjacích cyklov), nízku hmotnosť a ochrannú elektroniku BMS, ktorá bráni podbitiu.

Nosičové batérie pre elektrobicykle Dolphin ponúkame v niekoľkých kapacitách, táto, ktorá má 8,7 Ah je najlacnejšia a má teda aj najkratší dojazd, ďalej sú k dispozícii kapacity 11,6 Ah, 14,5 Ah a 17,5 Ah. Pri zmene kapacity batérie nie je nutné prerábať systém elektrifikácie. Iba zameníte batériu zasunutím do šuplíka nosiča. Po zasunutí do nosiča je batéria, samozrejme, uzamykateľná. Tento typ batérie je vhodný pre elektrifikované bicykle Elektrokitom III a IV, prestavbovou sadou so stredovým motorom, elektrobicykle Columbus Antilope a Kolos vo všetkých prevedeniach.

Tieto batérie pre elektrobicykle sú českej výroby s použitým kvalitných značkových článkov LG, Samsung alebo Panasonic, vďaka ktorým sú batérie trvanlivejšie, ľahko servisovateľné a je na ne poskytovaná štandardná dvojročná záruka.

Pokiaľ zháňate Li-Ion batériu pre elektrobicykel iného typu, máme pre vás elegantné riešenie. Vďaka zaisteniu výroby v ČR ponúkame výhodné repasovanie batérie do elektrobicykla. Obal a elektronika zostávajú pôvodné, vymieňa sa iba zväzok vnútorných článkov a je možné aj zvýšenie kapacity vašej batérie, čo prinesie dlhší dojazd elektrobicykla. Samozrejmosťou je dvojročná záruka na repasovanú batériu a zaujímavá zvýhodnená cena.

Viac informácií o rôznych typoch batérií do elektrobicyklov, o ich parametroch, spôsobe používania a prevádzkových podmienkach nájdete v sekcii O elektrobicykloch.

Dodatočné parametre

Kategória: Prestavba na elektrobicykle
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.2 kg
Čas nabíjania: 3 - 4 hod
Rozmery: 35 x 15 x 6 cm
? Orientačný dojazd: 40 - 60 km

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: