Tuning pohonu Pendix

Kód: 104600
Neohodnotené
€163,14 / ks €134,83 bez DPH
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024

Potrebujete zvýšiť rýchlosť svojho elektrobicykla s pohonom Pendix? Využite bezzásahového chiptuningu nemeckého výrobcu Badass e Bikes GmbH.

Detailné informácie

Predávame
od roku 2006

Priekopníci v
mestskej cyklistike

Kamenná predajňa
Praha

Kvalifikovaný servis
bicyklov

Unikátna ponuka
ihneď k odberu

Podrobný popis

Rýchlejšie, ešte rýchlejšie!

Tuning elektrobicyklov s pohonom Pendix

Chiptuning badassBox 4 Pendix je jedinečný vďaka bezzásahovej úplne jednoduchej inštalácii. Je vhodný pre pohonné jednotky Pendix so starším typom senzora. Zariadenie s jednou batériou AAA sa jednoducho nasunie na rýchlostný senzor a vymení sa skrutka magnetického protikusu za odlišný. Nie je potrebné žiadne náradie a nezasahuje sa do riadiacej jednotky motora. Batérie AAA vydrží zhruba na 7000 km, je treba ju vymeniť cca 1x ročne - opäť bez použitia náradia. Ako je jednoduchá inštalácia, tak ľahké je chip aj odstrániť bez toho, aby zanechal informácie v riadiacej jednotke. Po sňatí zariadenia zo senzoru je potom len treba vrátiť aj pôvodné skrutku do magnetu a presunúť ho posunom po lúča kola opäť do pôvodnej pozície.

Ako to funguje?

Tuning sa inštaluje bez zapájaní konektorov umiestnením na senzor rýchlosti. Modifikuje signál a upravuje ho tak, že mení informáciu o nadobudnuté rýchlosti. Záznam v riadiacej jednotke zodpovedá bežným záznamom bez tuningu. Nehrozí akékoľvek nebezpečenstvo znehodnotenia motora. Elektrobicykel vybavené tuningom dosahuje aktívny výpomoci motora do 50 km / h. Táto rýchlosť je obvyklá u tzv. Speedbikes, ktoré majú zhodné motory s odblokovaným limitom rýchlosti. Tieto bicykle však podliehajú nutnosti registrácie, označenie ŠPZ a povinného ručenia.

 Ak chce mať okamžitú informáciu o rýchlosťou bicykla, je potrebné použiť mobil s GPS navigáciou alebo cyklocomputer.

Výrobok je patentovaný a vyrábaný v Nemecku.

Pozor! Podľa normy EN15194 sa elektrobicykel môže pohybovať na pozemných komunikáciách s pomocou motora len do 25 km / h. Výrobok je teda určený na použitie mimo cestnej komunikácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Prestavby Pendix
Hmotnosť: 0.1 kg
Rozmery: 61x43x15 cm
Hmotnosť vrátane batérie: 37 g
Batéria: 1.5V AAA  (IEC R03)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: