Logo
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky alebo e‑mailom

Skladacie bicykle Brompton

Skladacie bicykle Brompton

Anglické legendárne skladacie bicykle Brompton

Nie je známejšia značka v odbore skladacích bicyklov, než je anglický Brompton. Takmer 40 rokov tradície, aura výnimočného výrobku, dlhoročná životnosť, štýl, rýchlosť jazdy, spôsob zloženia a rozloženia bicykla, drobné funkčné detaily, skrátka geniálna skladačka.
Skladací bicykel, to je Brompton!
 

Čítajte viac
Zobraziť:
od
do

Brompton H6L skladací bicykel tmavo modrý
Dočasne vypredané
1 274,13
1 053,00 bez DPH

Brompton M6L skladací bicykel zelený
Dočasne vypredané
1 274,13
1 053,00 bez DPH

Pendix pre Brompton eDrive300
Novinka
Skladom
1 490,00
1 231,40 bez DPH

Pendix pre Brompton eDrive500
Novinka
Skladom
1 647,00
1 361,16 bez DPH

Elektrobicykel Brompton s pohonom Pendix eDrive 300
NovinkaDarček zdarma
Skladom
2 666,00
2 203,31 bez DPH

Elektrobicykel Brompton s pohonom Pendix eDrive 500
NovinkaDarček zdarma
Skladom
2 820,00
2 330,58 bez DPH

Skladacie bicykle Brompton

Skladacie bicykle sa síce len dostávajú do módy, ale bicykle značky Brompton tomu veľmi napomáhajú. U týchto bicyklov nenájdete ani jeden nápis "Made in China", pretože značka Brompton sídli a vyrába v Anglicku, čo je tiež dôvodom vyššej ceny, ktorá je však výsledkom prvotriedneho ručného spracovania. Navyše sú tieto anglické skladacie bicykle veľmi elegantné a štýlové, jazdci na Bromptone často jazdia v obleku s cylindrom, dámy v retro pumpkách alebo šatách. Brompton komunita sa pravidelne zúčastňuje pretekov skladacích bicyklov Brompton v Londýne alebo podniká expedície, skrátka byť Bromptonista je hrdosť. Tento skladací bicykel je tiež ovenčený cenou britskej kráľovnej Alžbety II. za prínos v zahraničnom obchode.

Prečo si vybrať skladací bicykel Brompton?

Jednoduchosť, funkčnosť, rýchlosť, variabilita a nízka poruchovosť. To sú všetko faktory, ktoré presvedčia zákazníkov na kúpu skladacieho bicykla Brompton. V jednej minúte svižný bicykel, s ktorým nemusíte stáť kolónu cestou do práce a o ďalších 10 sekúnd zložený bicykel veľkosti väčšej nákupnej tašky, ktorý sa vojde do kufra aj malého auta, neprekáža vo vlaku a dobre ho uskladníte aj v menšom byte. Všetky prvky na tejto skladačke dávajú zmysel a sú dômyselne prepracované pre pohodlné a časté používanie. Aby zložený Brompton nepadal, má na ráme návarky s pripevnenými kolieskami, a tak aj zložený bicykel môžete viezť a nie je potrebné ho nosiť. Ak sa Brompton zloží len čiastočne a nechajú sa nezložená riadidlá, možno vďaka spomínaným kolieskam ťahať skladačku za sebou ako kufor na kolieskach, čo ocenia najmä dámy na dlhých nástupištiach alebo napríklad v supermarkete.

 

Cyklisti, ktorí používajú bicykel ako dopravný prostriedok, potrebujú aj prepravný priestor. Na to samozrejme pri Bromptone mysleli, a tak možno bicykel už rovno zakúpiť s originálnym zadným nosičom, šikovne je aj vymyslené pripevňovanie prednej brašne S-bag alebo skladacieho košíka na adaptér s nacvakávaním. Pre jazdcov s vyššou postavou nad 190 cm odporúčame teleskopickú sedlovú trubku a pre pohodlnú prepravu bicykla ľahký obal. Žiadny z doplnkov nebráni skladaniu tohto geniálneho skladacieho bicykla.

 

Hoci má skladací bicykel Brompton odpruženú zadnú stavbu, lepšie sa hodí do miest a na rovné povrchy ciest, kde určite oceníte veľmi nízky valivý odpor a jednoduchú, rýchlu jazdu. Kvalita spracovania je prvotriedna s dôrazom na dlhodobú životnosť všetkých komponentov. Skladačky Brompton majú minimum závad a reklamácií, a tak možno smelo povedať, že toto je skladací bicykel na celý život!