Detská sedačka na bicykel Bobike ONE Mini Urban Black

novinka
  • Toptrans - malá zásielka
  • Záruka:3 roky
  • Dostupnosť: je skladom

Vaša cena s DPH € 71,40

x

Nové dobrodružstvo (nie len) pre deti 
 

Detská sedačka na bicykel Bobike ONE Mini Urban Black 
 

Bobike ONE Mini sú úplne nové bezpečnostné sedačky na bicykel, ktoré zaistia bezpečnú jazdu pre vás aj vašich drobcov. Kvalitne spracované rozšírené ramenné popruhy a kvalitné polstrovanie zaistia maximálne pohodlie a bezpečnosť. Sedačka je perfektne spracovaná po funkčnej, ale tak isto aj dizajnovej stránke. Sedačka na bicykel je určená pre všetkých drobcov od 9 mesiacov do 3 rokov (maximálna nosnosť je 15 kg). Je vyrobená z odolných a farbostálych materiálov, ktoré sú odolné aj proti vode. Stupačky sú jednoducho výškovo nastaviteľné bez akéhokoľvek náradia. Sedačky od holandského výrobcu Bobike spĺňajú všetky bezpečnostné normy.

Súčasťou balenia je univerzálny montážny držiak, ktorý možno použiť na klasickom predstavci, ale aj predstavci typu A-head. V prípade montáže na predstavec typu A-head sa upevňuje na stĺpik vidlice a nahrádza 20 mm vymedzovaciu podložku. Vďaka umiestneniu sedačky má tak vaše dieťa skvelý výhľad na celú trasu.

Túto sedačku na bicykel je možné vybaviť aj originálnym priehľadným štítom, ktorý chráni dieťa pred vetrom. Tento štít samozrejme nájdete v našej ponuke. 

Detská sedačka na bicykel Bobike ONE Mini Urban Black - technické parametre 
 

Farba čierna
Max. nosnosť 15 kg
Vek dieťaťa 9 mesiacov - 3 roky
Nastaviteľné prvky výška stupačiek
Obsah balenia sedačka s popruhmi, univerzálny adaptér

 

Montážní video k sedačce Bobike Mini One

Nákupný košík
Odoslať otázku predavačovi