Logo

Detský bicykel Beany ZERO 16 Green

Čas strávený s rodinou je ten najkrajší. Pokiaľ vás náhodou z idylickej predstavy rodinného dňa vytrhla myšlienka na chýbajúci detský bicykel vášho syna alebo dcéry, potom si čítate správne riadky. Riešením totiž môže byť tento ľahký detský bicykel Beany Zero 16 v zelenom sfarbení. A predstava rodinného cyklovýletu sa môže stať skutočnosťou. Skvelé na tomto detskom bicykli je hlavne to, že je svojou geometriou, veľkosťou a hmotnosťou prispôsobená pre deti vo veku od 3 do 5 rokov. Nejde len o zmenšenú repliku klasického bicykla pre dospelých, ale skutočný detský bicykel pre komfortnú cyklistiku. Rukoväte a brzdové páčky sú prispôsobené pre malú detskú rúčku, nízky 8" rám vhodný pre výšku 95-115 cm je aj pre najmenších zvládnuteľný, rovnako ako hmotnosť 5,5 kg. Pohodlné komfortné sedlo možno znížiť na výšku 40 cm od zeme a v zadnej časti pod sedlom nájdete držadlo pre pomoc s učením rovnováhy pri prvých jazdách na bicykli. Kvalita a prevedenie českého výrobcu Beany sa v tomto modeli jednoznačne nezaprie a vy tak môžete organizovať spoločné rodinné dobrodružstvá aj s tými najmenšími. Limetkovú farbu tohto detského bicykla nikto neprehliadne, ale ak to nie je tá správna farba pre vás, tento model nájdete v našej ponuke aj v obľúbenom modrom prevedení alebo klasickej červenej farbe.

Čítajte viac
Kód produktu: 279491
Záruka: 2 roky
Výrobca: Beany
na dopyt
Eshop
na dopyt

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
na dopyt

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 313,30
Cena bez DPH: 258,93
Úplný popis produktu

Další nakladnění tohoto produktu očekáváme v první polovině května 2021 v případě zájmu o rezervaci nás prosím kontaktujte.

Cyklovýlety aj s tými najmenšími deťmi

Zelený detský bicykel Zero 16 od českého výrobcu Beany

Čas strávený s rodinou je ten najkrajší. Pokiaľ vás náhodou z idylickej predstavy rodinného dňa vytrhla myšlienka na chýbajúci detský bicykel vášho syna alebo dcéry, potom si čítate správne riadky. Riešením totiž môže byť tento ľahký detský bicykel Beany Zero 16 v zelenom sfarbení. A predstava rodinného cyklovýletu sa môže stať skutočnosťou.

Skvelé na tomto detskom bicykli je hlavne to, že je svojou geometriou, veľkosťou a hmotnosťou prispôsobená pre deti vo veku od 3 do 5 rokov. Nejde len o zmenšenú repliku klasického bicykla pre dospelých, ale skutočný detský bicykel pre komfortnú cyklistiku. Rukoväte a brzdové páčky sú prispôsobené pre malú detskú rúčku, nízky 8" rám vhodný pre výšku 95-115 cm je aj pre najmenších zvládnuteľný, rovnako ako hmotnosť 5,5 kg. Pohodlné komfortné sedlo možno znížiť na výšku 40 cm od zeme a v zadnej časti pod sedlom nájdete držadlo pre pomoc s učením rovnováhy pri prvých jazdách na bicykli. Kvalita a prevedenie českého výrobcu Beany sa v tomto modeli jednoznačne nezaprie a vy tak môžete organizovať spoločné rodinné dobrodružstvá aj s tými najmenšími.

Limetkovú farbu tohto detského bicykla nikto neprehliadne, ale ak to nie je tá správna farba pre vás, tento model nájdete v našej ponuke aj v obľúbenom modrom prevedení alebo klasickej červenej farbe.

 

Viac informácií

Detský bicykel Beany Zero 16 zelená - technické parametre

RÁM: Hydroformný hliníkový 6061 rám s dvakrát zoslabovanými trubkami. Veľkosť rámu: 8"
VIDLICA: Beany alloy 6061
KAZETA: 16T, 1 rýchlostný
KĽUKY A PREVODNÍK: Prowheel alloy 6061, 92 mm, 25 T
REŤAZ: Hebie
HLAVOVÉ ZLOŽENIE: Feimin
PREDSTAVEC: Solely.jr alloy
RIADIDLÁ: Solely.jr alloy
BRZDA PREDNÁ: V-brake Power alloy
BRZDA ZADNÁ: V-brake Power alloy
BRZDOVÉ PÁČKY: Power 2 prstové
NÁBOJ PREDNÝ: Solon alloy 16H
NÁBOJ ZADNÝ: Solon alloy 16H
RÁFIK: Solely.jr alloy
PLÁŠTE: Innova 16 x 1,5
SEDLOVÁ TRUBKA: Solely.jr alloy
SEDLO: Beany
HMOTNOSŤ: 5,50 kg

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Detská prilba Bobike One Plus Snow White XS
Osobný odber zdarma
Skladom
27,10
22,40 bez DPH

Zvonček na bicykel Cink malý biely
Do 2-3 dní
2,70
2,23 bez DPH

Predné svetlo Longus
Skladom
7,10
5,87 bez DPH