Logo

Detský bicykel Beany ZERO 16 Blue

Čas strávený s rodinou je vždy veľmi vzácny. Môžete spolu ísť niekam na obed, pozrieť si film alebo spoznávať okolie na bicykloch. A ak vás náhodou z tejto idylickej predstavy rodinného dňa vytrhla myšlienka na chýbajúci bicykel vášho malého syna alebo malej dcéry, tak si práve čítate tie správne riadky. Riešením totižto môže byť aj tento detský bicykel Beany ZERO 16 v modrom zafarbení. A predstava cyklovýletu s rodinou sa môže stať skutočnou! Skvelé na tomto bicykli je hlavne to, že svojou geometriou je prispôsobený pre dieťa vo veku od 3 až 5 rokov. Tým pádom nejde iba o zmenšenú repliku klasického bicykla pre rodiča, ale naozaj detský bicykel pre komfortnú cyklistiku. Aj samotné brzdové páky sú ideálne pre malú detskú ruku a na sedle zasa nájdeme vodiace držadlo, ktoré ocenia hlavne rodičia malých ratolestí. Kvalita a prevedenie českého výrobcu Beany sa v tomto modeli jednoznačne nezaprie a vy tak môžete organizovať spoločné rodinné dobrodružstvá aj s tými najmenšími. Pokojná modrá farba oblohy pôsobí veľmi príjemne, ale chápeme ak niekomu veľmi neulahodila. V takomto prípade v našej ponuke nájdete tento model aj vo výraznom limetkovo zelenom alebo klasickom červenom sfarbení.  

Čítajte viac
Kód produktu: 279492
Záruka: 2 roky
Výrobca: Beany
na dopyt
Eshop
na dopyt

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
na dopyt

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 313,30
Cena bez DPH: 258,93
Úplný popis produktu

Další nakladnění tohoto produktu očekáváme v první polovině května 2021 v případě zájmu o rezervaci nás prosím kontaktujte.

Rodinné cyklovýlety aj s najmenšími deťmi

Modrý detský bicykel ZERO 16 výrobcu Beany nielen pre malých chlapcov

Voľný čas je správne spojiť s fyzickou aktivitou detí pre ich zdravý vývoj. Riešením môže byť tento ľahký detský bicykel Beany Zero 16 v blankytne modrom prevedení. A predstava rodinného cyklovýletu sa môže stať skutočnosťou.

Skvelé na tomto bicykli je hlavne to, že svojou geometriou, veľkosťou a hmotnosťou je prispôsobený pre dieťa vo veku od 3 do 5 rokov. Tým pádom nejde iba o zmenšenú repliku klasického bicykla pre rodiča, ale naozaj detský bicykel pre komfortnú cyklistiku. Aj samotné brzdové páky sú ideálne pre malú detskú ruku, nízky 8" rám a 16" kolesá sú vhodné pre výšku 95-115 cm. Beany Zero 16 je aj pre najmenších zvládnuteľný vďaka svojej hmotnosti iba 5,5 kg. Komfortné sedlo možno znížiť na výšku 40 cm od zeme a v zadnej časti pod sedlom nájdete držadlo pre pomocou s udržaním rovnováhy. Kvalita a prevedenie českého výrobcu Beany sa v tomto modeli jednoznačne nezaprie a vy tak môžete organizovať spoločné rodinné dobrodružstvá aj s tými najmenšími.

Blankytne modrá farba oblohy pôsobí veľmi príjemne, ale ak to nie je tá správna farba, nezúfajte. Beany Zero 16 nájdete v našej ponuke aj v obľúbenom limetkovom prevedení alebo klasickej červenej farbe.

Viac informácií

Detský bicykel Beany ZERO 16 - technické parametre

RÁM: Hydroformný hliníkový 6061 rám s dvakrát zoslabovanými trubkami. Veľkosť rámu: 8"
VIDLICA: Beany alloy 6061
KAZETA: 16T, 1 rýchlostná
KĽUKY A PREVODNÍK: Prowheel alloy 6061, 92 mm, 25 T
REŤAZ: Hebie
HLAVOVÉ ZLOŽENIE: Feimin
PREDSTAVEC: Solely.jr alloy
RIADIDLÁ: Solely.jr alloy
BRZDA PREDNÁ: V-brake Power alloy
BRZDA ZADNÁ: V-brake Power alloy
BRZDOVÉ PÁČKY: Power 2 prstové
NÁBOJ PREDNÝ: Solon alloy 16H
NÁBOJ ZADNÝ: Solon alloy 16H
RÁFIK: Solely.jr alloy
PLÁŠTE: Innova 16 x 1,5
SEDLOVÁ TRUBKA: Solely.jr alloy
SEDLO: Beany
VÁHA: 5,50 kg

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Húkačka na bicykel
Tip
Do 2-3 dní
3,50
2,89 bez DPH

Bezpečnostná reflexná páska
Do 2-3 dní
1,80
1,49 bez DPH