Logo
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky alebo e‑mailom

Dámske turistické bicykle

Dámske turistické bicykle

Ideálna voľba do terénu a dlhé výjazdy

Turistické bicykle čiže trekingové či krosové bicykle sú skvelou voľbou, ak holdujete dlhým výjazdom s rozmanitým terénom. Zdolajú každú záludnosť a ponúkajú mimoriadnu výkonnosť a kvalitu. Sú skvelou zlatou strednou cestou medzi regulárnym horským bicyklom a cestným modelom, preto uspokoja všetky vaše cyklistické potreby.

Čítajte viac
Zobraziť:
od
do

Dámsky turistický bicykel Mark Base Lady Tour
Skladom
654,00
540,50 bez DPH

Elektrokolo Kolos No.5 Pendix 300Wh - dámské
NovinkaDarček zdarma
Skladom
2 196,00
1 814,88 bez DPH

Dámsky bicykel Mark Base Lady
Skladom
584,00
482,64 bez DPH

Dámsky turistický bicykel Kolos, 44 cm, červený
10 % Zlava
Skladom
902,80
812,52
671,51 bez DPH

Dámske turistické bicykle

Čím ďalej, tým viac dám sa venuje cykloturistike. Zákonite tak potrebujú mať na čom jazdiť. Ako vhodná alternatíva sa ponúka trekový, resp. krosový bicykel. Tieto bicykle sú často vybavené nosičom, či blatníkmi, čo z nich robí vhodných kandidátov. Vďaka týmto prvkom pohodlne odvezie drobnú batožinu a vás ochráni pred zašpinením. Na druhej strane, takýto bicykel je možné rovnako pohodlne využiť aj v mestskom prostredí.

Turistické bicykle do hôr

Ak ste aktívna dáma a rada si vybehnete do hôr, máme riešenie aj pre vás. Krosový elektrobicykel Apache Matto E5 Lady, či dámsky expedičný elektrobicykel českej značky Kolos No. 5 budú určite vhodnými kandidátmi. Kráľovský dojazd a tie najkvalitnejšie komponenty hovoria za všetko.