Logo

Dámske bicykle

Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky alebo e‑mailom
Zobraziť:
od
do

Mestský bicykel BBF Collection Line antracit
Skladom
423,50
350,00 bez DPH

Mestský bicykel Columbus Antilope čierna
Akcia
Skladom
666,67
550,96 bez DPH

Mestský bicykel Zephyr 26" modrá
Novinka
Skladom
465,00
384,30 bez DPH

Mestský elektrobicykel Apache Wakita 28" - biela
Darček zdarma
Skladom
1 136,90
939,59 bez DPH

Mestský bicykel Columbus Antilope 3g
Akcia
Skladom
388,50
321,07 bez DPH

Dámsky mestský štýlový bicykel Kolos No.1, 28", tyrkys
10 % Zlava
Skladom
806,38
725,74
599,79 bez DPH

Elektrobicykel Columbus Antilope FM 14,5Ah čierna/strieborná
TipDarček zdarma
Skladom
1 270,00
1 049,59 bez DPH

Elektrobicykel Columbus Antilope MM 10Ah strieborná/čierna
TipDarček zdarma
Skladom
1 500,00
1 239,67 bez DPH

Elektrobicykel Columbus Antilope FM 10Ah čierna/strieborná
Darček zdarma
Skladom
1 250,00
1 033,06 bez DPH

Mestský bicykel v retro štýle MyCity Manchester Creme 26"
Tip
Skladom
417,00
344,63 bez DPH

Retro bicykel MyCity Manchester 28" Light black
Do 2 týždňov
376,00
310,74 bez DPH

Mestský retro bicykel MyCity Manchester Creme 26" Light
Skladom
376,00
310,74 bez DPH

Dámske bicykle - do mesta i do terénu!

S rastúcou popularitou bicyklov všeobecne rástol tiež dopyt po bicykloch špeciálne pre dámy. Štýlové dámske retro bicykle rovnako ako dámske horské bicykle sú teraz bežne k zohnaniu a sú šité na mieru priamo potrebám dám. Dámske bicykle sa nelíšia len tvarom rámu, ako sa mnohí mylne domnievajú, kedy je dámsky rám viac prehnutý. Rozdiely môžeme nachádzať aj v tvare sedla, ktoré je v dámskom prípade širšie, rovnako ako v šírke a položeniu riadidiel.

Prečo si zaobstarať dámsky bicykel?

Bicykle sú skvelou alternatívou k tradičným dopravným prostriedkom, kedy v sebe úspešne dokážu skĺbiť zábavu, relax a športovú aktivitu. V dnešnej časovo vypätej dobe, ktorá zároveň kladie vysoký dôraz na vzhľad, je multitasking, aký bicykel ponúka, vysoko vítaný - cvičenie spojené s rýchlou, lacnou a efektívnou dopravou je skoro až neuveriteľným zázrakom.

Dámske bicykle však nie sú len dopravným prostriedkom, ale v dnešnej dobe aj estetickým doplnkom. Obzvlášť dámske mestské bicykle a dámske retro bicykle si zakladajú na tomto parametri a kladú veľký dôraz na dizajn. Preto je možné zohnať retro bicykle prakticky vo všetkých existujúcich farbách s najrôznejšími doplnkami, ktoré uspokoja aj tie najvýberavejšie cyklistky.

Dámske mestské bicykle - efektívna a zároveň štýlová doprava po meste

Dámske mestské bicykle sú vyhľadávaným typom dámskych bicyklov. Vyznačujú sa pohodlím, eleganciou, štýlovým vzhľadom a zároveň funkčnosťou. Sú upravené tak, aby zvládli náročnú mestskú prevádzku a poskytla svojim užívateľkám čo najväčší komfort a pôžitok z jazdy. Dochádzanie do práce či do školy nikdy nebolo jednoduchšie a pohodlnejšie - už žiadne zápchy alebo spoliehania sa na dopravné prostriedky. Buďte samy svojimi pánmi a jazdite si, kadiaľ sa vám zapáči. Aj cesta môže byť pôžitok!

Zo športovejších kúskov odporúčame dámske mestské bicykle Columbus, napr. dámsky mestský bicykel Columbus Antilope, ktorý ponúka prvotriednu kvalitu za skvelú cenu. Mestské bicykle v retro štýle sú potom stále rozširujúcou sa kategóriou, z ktorej odporúčame mestský bicykel Air, ktorý má prehnutý rám a ponúka tak pohodlný nástup, zároveň ale zaujme svojím moderným dizajnom a praktickosťou.

Dámske retro bicykle - štýlové a elegantné bicykle nielen do mesta

Elegantné, štýlové a chic bicykle, ktoré kladú hlavný dôraz na dizajn. Snažia sa, aby slúžili cyklistkám nielen ako dopravný prostriedok, ale aj ako módny doplnok, aj keď mierne rozmernejší, než klasické náušnice. Retro bicykle skvele padnú k šatám aj k nohaviciam a dokonale dotvoria akýkoľvek outfit. Zároveň ale nestrácajú žiadny z benefitov klasických mestských bicyklov a môžu preto ponúknuť mnohé benefity.

Vyskúšajte napr. mestský bicykel v retro štýle Manchester za skvelú cenu, alebo si navrhnite vlastný retro bicykel Kolos. Ponuka je široká, stačí si vybrať!

Dámske elektrobicykle s dlhým dojazdom

Elektrobicykle pre ženy sú ideálnou možnosťou na dlhé víkendy, kedy si už nie ste istí, či by ste mali pôžitok z jazdy neskazený vyčerpaním. Motor vypomôže presne tou mierou, akou potrebujete, a umožní vám vychutnať si jazdu plnými dúškami. Elektrobicykle Columbus so stredovým pohonom ponúknu skvelý pomer cena-kvalita, elektrobicykle Apache s dlhým dojazdom vás zas zavezú za siedmoro hôr a riek. A pre tých, ktorí by si nevybrali? Novinkou medzi dámskymi elektrobicyklami sú konfigurovateľné elektrobicykle Kolos, ktoré si môžete navrhnúť úplne na mieru. Farba, komponenty aj osadenie sú úplne na vás.

Kvalitné dámske turistické bicykle - skvelý partner na cesty!

Expedičné bicykle všeobecne vynikajú svojou kvalitou a spoľahlivosťou. Nemusíte sa báť vyraziť s nimi na dlhé trasy viac ich zaťažovať. Sú uspôsobené na celoročnú prevádzku, zvládnu každé počasie a každú vzdialenosť. Na cestu okolo sveta by ste nenašli lepší dopravný prostriedok.

Z našej ponuky môžeme odporučiť dámsky bicykel Mark Base Lady, ktorý je vhodný do každého terénu, alebo expedičné bicykle Kolos, napr. dámsky expedičný bicykel Kolos No. 5, Deore, ktorý zvládne takmer všetko a hodí sa preto na extrémne používanie.