Brašna na notebook Ortlieb Office-Bag QL2.1 Čierna

Kód: 070704
Neohodnotené
Značka: Ortlieb
€156,36 / ks €129,22 bez DPH
Momentálne nedostupné

Vodotesná cyklistická brašna na notebook Ortlieb Office so systémom zavesenia QL2.1, popruhom cez rameno a reflexnými prvkami.

Detailné informácie

Predávame
od roku 2006

Priekopníci v
mestskej cyklistike

2 kamenné predajne,
Praha a Brno

Kvalifikovaný servis
bicyklov

Unikátna ponuka
ihneď k odberu

Podrobný popis

Cyklistická taška na notebook Ortlieb Office Bag QL2.1

Medzi cyklistickými taškami snáď nie je lepšieho variantu pre každodenné dochádzanie do práce. Office-Bag je navrhnutý tak, aby sa doň vošlo všetko potrebné vrátane notebooku a dôležitých dokumentov, rovnako ako desiata a prípadne aj športový úbor do popoludňajšej posilňovne. QL2.1 upínací systém na nosič je umiestnený diagonálne, takže brašna je na nosiči umiestnená šikmo tak, aby sa zväčšil priestor pre päty pri šliapaní. Brašna má vnútri organizér s vreckom na mobil a ďalšími vreckami na množstvo nutných drobností.

Prvky systému QL2.1

Upevňovací systém QL2.1 vychádza z osvedčeného systému QL2, došlo uňho však k značnému vylepšeniu niekoľkých kľúčových prvkov, a to najmä s ohľadom na nosiče, ktoré sú momentálne dostupné na trhu.

LOCK & RELEASE – zaklapni a povoľ

Systém automatického zatvárania a otvárania. Uchopením brašne za ucho sa na zadnej strane brašne automaticky roztvoria dva háčiky a brašnu tak možno zaháknuť na nosič. Akonáhle sa ucho brašne pustí, háčiky sa automaticky zatvoria a brašna zostane na nosiči bezpečne pripevnená.

Horná lišta

Systém QL 2.1 s háčikmi pre nosiče s priemerom trubky 16 mm a redukčnými vložkami zamedzujúcimi poškrabaniu, vhodné na nosič s priemerom 8, 10 a 12 mm (veľ. 12 mm napr. pre nosiče Racktime). V systéme QL2.1 sa redukčné vložky vkladajú zo strán a v háčikoch zostávajú zachytené, nehrozí tak, že by ste ich mohli stratiť. K dispozícii sú tiež háčiky veľkosti 20 mm, pre nosiče s priemerom 17 až 20 mm, často využívaných u elektrobicyklov. Pre väčšiu stabilitu je lišta z jedného kusa.

U brašní Office-Bag a Downtown ju možno nastaviť tak, aby bolo brašnu možno upevniť na nosič zľava či sprava. Z vnútornej strany je na brašni upevnená veľmi plochými maticami, povrch teda zostáva rovný a nedochádza tak k poškodeniu vašich vecí. Na želanie možno do hornej lišty dokúpiť bezpečnostné lanko (krátke/dlhé) proti krádeži.

Spodná lišta

Spodný háčik je vyrobený z dvojzložkového syntetického materiálu odolného proti oderu, takže trubky nosiča budú lepšie ochránené pred poškodením. Hák je výškovo nastaviteľný a dá sa otáčať po 15°. Všetky háčiky možno nastaviť na rôzne priemery nosiča bez použitia náradia a možno ich ľahko vymeniť.

Dodatočné parametre

Kategória: Ortlieb cyklobrašne
Záruka: 5 rokov
Hmotnosť: 1.8 kg
Objem: 21 l
Hmotnosť: 1 730 g
Systém zavesenia: QL2.1
Zatváranie: Horné rolovacie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: