Logo

Bicykle

Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky alebo e‑mailom
Zobraziť:
od
do

Dámsky turistický bicykel Kolos, 44 cm, červený
10 % Zlava
Skladom
902,80
812,52
671,51 bez DPH

Pánsky bicykel BBF "Nizza" 8rýchl. ND 52 cm
10 % Zlava
Skladom
627,10
564,39
466,44 bez DPH

Adventure CrMo Bicycle Mark Miles
Akcia
Skladom
1 169,00
966,12 bez DPH

Mestský pánsky bicykel BBF "Marseille" 7rýchl. ND - 28", VR 52 cm
Novinka
Do 2-3 dní
556,90
460,25 bez DPH

Bicykle alebo svet nekonečných možností

Prečo vôbec uvažovať o kúpe bicykla?

Bicykle sa teraz tešia vysokej popularite. Sú totiž výbornou alternatívou ku klasickým dopravným prostriedkom. Sú lacnejšie, ekologickejšie, ľahšie na úschovu a zároveň skvelé pre zdravie. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že jazda na bicykli má efekt na zdravotný stav jedinca. Dochádza tu k zníženiu stresu, menšiemu riziku depresií, väčšej mobilite kĺbov a celkovej lepšej kondícii. Jazdou na bicykli sa predchádza tiež možnosti srdcovej príhody a zároveň sa jedná o skvelú relaxáciu a príjemný pohyb. Čo viac si priať?

Ako si vybrať bicykel - rôzne druhy a typy

Výber bicykla ale nie je žiadna práca s buzolou. V zásade si musíte najprv zhrnúť, k akému účelu chcete bicykel využívať. Na bežné jazdenie po meste si vystačíte s mestským bicyklom, či ak chcete robiť väčšiu parádu, tak sú pre vás vhodnou voľbou retro bicykle alebo čisto dámske bicykle. Ďalšou vhodnou možnosťou do mestského prostredia, najmä ak máte nedostatok priestoru v byte alebo ste fanúšikmi jednoduchého prevozu, sú skladacie bicykleElektrobicykle naopak nie sú najľahšie na prevoz, ale dovezú vás za sedmoro hôr a riek prakticky bez práce - vďaka tomu si môžete užívať jazdy v každom veku. A expedičné či turistické bicykle sú zas skvelými partnermi na dlhé výlety.

Pre detailnejší návod k výberu si prejdite náš jednoduchý návod ako vybrať bicykel, ktorý vám poslúži ako ideálny sprievodca výberom.

Bicykle eshop - nakupujte pohodlne cez internet!

Zapátrajte v našom e-shope a určite nájdete, čo hľadáte. V prehľadných kategóriách môžete vybrať z mnohých druhov bicyklov, či už sa jedná o dámske bicykle, mestské bicykle, retro bicykle, elektrobicykle, skladacie bicykle či trekingové expedičné bicykle. Ponúkame vám následne skvelý servis bicyklov po samotnej kúpe, nemusíte sa teda báť, že na bicykel zostanete sami.

Dámske bicykle do mesta i do terénu - štýlové a chic

Bicykle pre ženy sú veľmi atraktívnou možnosťou dopravy po meste, pričom zároveň slúžia ako elegantný módny doplnok. Dámske bicykle, ktoré kopírujú retro vzhľad, sú obzvlášť populárne pre svoju farebnosť a elegantné krivky.

K dostaniu sú napr. ružové retro bicykle, rovnako ako športové dámske mestské bicykle - paleta výberu je skutočne pestrá. Samotný rám si potom môžete ozvláštniť najrôznejšími doplnkami, napr. košíkom na bicykel pre psa.

Bicykle - nové modely

Bicykle sú odvetvím, ktoré sa neustále vyvíja, preto aj tu nájdete najnovšie trendy a nové typy. Neustále je čo zlepšovať, či už sa jedná o typ, pevnosť a ľahkosť rámu, konštrukčné vlastnosti bicykla, jeho doplnky či základné komponenty, preto sa oplatí sledovať najnovšie výstrelky na trhu.

Z noviniek v našej ponuke môžeme menovať napr. elektrobicykle Apache, ktoré sú celosvetovo známe pre svoju spoľahlivosť a kvalitu.

Bicykle výpredaj - lacno a kvalitne zároveň

Ak zháňate lacné bicykle, sú tu práve pre vás naše pravidelné zľavy na najrôznejšie modely. Možno práve vám bude priať šťastie a narazíte na model vašich snov za priaznivú cenu - stačí prejsť vybrané kategórie a skúsiť šťastie.