Tuning elektrobicykla Bosch

Kód: 147000
Tip
Neohodnotené
€150,39 / ks €124,29 bez DPH
Momentálne nedostupné

Potrebujete zvýšiť rýchlosť svojho elektrobicykla s pohonom Bosch? Využite bezzásahový chiptuning nemeckého výrobcu Badass e Bikes GmbH.

 

Detailné informácie

Predávame
od roku 2006

Priekopníci v
mestskej cyklistike

2 kamenné predajne,
Praha a Brno

Kvalifikovaný servis
bicyklov

Unikátna ponuka
ihneď k odberu

Podrobný popis

Rýchlejšie, ešte rýchlejšie!

 

Tuning elektrobicyklov s pohonom Bosch

Chiptuning badassBox 4 Bosch je jedinečný vďaka bezzásahovej úplne jednoduchej inštalácii. Je vhodný pre všetky pohony Bosch. Zariadenie s jednou batériou AAA sa jednoducho nasunie na rýchlostný senzor a vymení sa skrutka magnetického protikusu za odlišný. Nie je potrebné žiadne náradie a nezasahuje sa do riadiacej jednotky motora. Batérie AAA vydržia zhruba na 7000 km, je treba ju vymeniť cca.1x ročne - opäť bez použitia náradia. Ako je jednoduchá inštalácia, tak ľahké je chip aj odstrániť bez toho, aby zanechal informácie v riadiacej jednotke. Po sňatí zariadenia zo senzoru je potom len treba vrátiť aj pôvodnú skrutku do magnetu a presunúť ho posunom po špici bicykla opäť do pôvodnej pozície.

Ako to funguje?

Tuning sa inštaluje bez zapájania konektorov umiestnením na senzor rýchlosti. Modifikuje signál a upravuje ho tak, že mení informáciu o nadobudnutej rýchlosti. Záznam v riadiacej jednotke zodpovedá bežným záznamom bez tuningu. Nehrozí akékoľvek nebezpečenstvo znehodnotenia motora. Elektrobicykel vybavený tuningom dosahuje aktívnu výpomoc motora do 50 km / h. Táto rýchlosť je obvyklá u tzv. speedbikes s motorom Bosch, ktoré majú zhodné motory s odblokovaným limitom rýchlosti. Tieto kolesá však podliehajú nutnosti registrácie, označenia ŠPZ a povinného ručenia.

Ak chce mať okamžitú informáciu o rýchlosti bicykla, je potrebné použiť mobil s GPS navigáciou alebo cyklocomputer.

Výrobok je patentovaný a vyrábaný v Nemecku.

Pozor! Podľa normy EN15194 sa elektrobicykel môže pohybovať na pozemných komunikáciách pomocou motora len do 25 km / h. Výrobok je teda určený na použitie mimo pozemnej komunikácie.

Pri zakúpení elektrobicykla s pohonom Bosch v predajniach Citybikes radi vykonáme tuning zadarmo.

Více informací

Chiptuning elektrobicyklov s pohonom Bosch

Rozmery: 61 x 43 x 15 mm

Hmotnosť vrátane batérie: 37g
Batéria: 1.5V AAA (IEC R03)

Dodáva sa vrátane batérie a alternatívnej skrutky k magnetu. Originálny magnet rýchlostného senzora je funkčný, mení sa iba skrutka.

Pri zakúpení elektrobicykla s pohonom Bosch v predajniach Citybikes radi vykonáme tuning zadarmo.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrobicykle Bosch
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: