Tuning elektrobicyklov Bosch

Kód: 999223
Neohodnotené
€163,14 / ks €134,83 bez DPH
SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Potrebujete zvýšiť rýchlosť svojho elektrobicykla s pohonom Bosch? Využite bezzásahový chiptuning nemeckého výrobcu Badass e Bikes GmbH.

Detailné informácie

Predávame
od roku 2006

Priekopníci v
mestskej cyklistike

2 kamenné predajne,
Praha a Brno

Kvalifikovaný servis
bicyklov

Unikátna ponuka
ihneď k odberu

Podrobný popis

Rýchlejšie, ešte rýchlejšie!

Tuning elektrobicyklov s pohonom Bosch

Chiptuning BadassBox 4 Bosch je jedinečný vďaka bezzásahovej a úplne jednoduchej inštalácii. Je vhodný pre všetky bicykle s elektropohonom Bosch. Zariadenie s jednou batériou AAA sa jednoducho nasunie na rýchlostný senzor a vymení sa skrutka magnetického protikusu za odlišnú. Nie je potrebné žiadne náradie a nezasahuje sa do riadiacej jednotky motora. Batéria AAA vydrží cca 7000 km, je potrebné ju vymeniť cca 1x ročne - opäť bez použitia náradia. Ako je jednoduchá inštalácia, tak je jednoduché chip aj odstrániť bez toho, aby zanechal informácie v riadiacej jednotke. Po odobratí zariadenia zo senzoru je potom potrebné iba vrátiť pôvodnú skrutku do magnetu a presunúť ho posunutím po špici opäť na pôvodnú pozíciu.

Ako to funguje?

Tuning sa inštaluje bez zapojenia konektorov umiestnením na senzor rýchlosti. Modifikuje signál a upravuje ho tak, že mení informácie o rýchlosti. Záznam v riadiacej jednotke zodpovedá bežným záznamom bez tuningu. Nehrozí akékoľvek znehodnotenie motora. Elektrobicykel vybavený tuningom dosahuje aktívnu prípomoc motora až do 50 km/h. Táto rýchlosť je obvyklá u tzv. speedbikes s motorom Bosch, ktoré majú zhodné motory s odblokovaným limitom rýchlosti. Tieto bicykle však podliehajú nutnosti registrácie, označeniu EČV a povinného ručenia.

Pokiaľ chcete mať okamžitú informáciu o rýchlosti bicykla, je potrebné použiť mobil s GPS navigáciou alebo cyklocomputer.

Výrobok je patentovaný a vyrábaný v Nemecku.

Pozor! Podľa normy EN15194 sa elektrobicykel môže pohybovať na pozemných komunikáciách s pomocou motora iba do 25 km/h. Výrobok je teda určený pre prevádzku mimo pozemné komunikácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrobicykle Bosch
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.037 kg
Rozmer: 61 x 63 x 15 mm
Batéria: 1.5V AAA  (IEC R03)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: