Logo

Mestský bicykel v retro štýle Kolos No.1, 26 ", červený

Bicykle Kolos sú iné! Ich podoba nie je definitívna, záleží len na vás, ako si ho upravíte podľa svojho vkusu, potrieb a rozpočtu. Pokiaľ by ste si priali u ponúkaného modelu niečo zmeniť či doplniť, možno ho ľahko upraviť pomocou online konfigurátora. Nech už by ste preferovali inú farbu, sedlo, počet prevodov alebo typ bŕzd, to všetko a mnoho ďalšieho možno zmeniť a vytvoriť tak ideálnu podobu vášho nového bicykla. Bicykle Kolos sú kvalitné české výrobky našej vlastnej značky, ktoré využívajú preverenú technológiu klasických bicyklov a moderné komponenty svetových producentov ako sú firmy Shimano, Humpert, Schwalbe a ďalšie. Po mnohoročných skúsenostiach s predajom mestských bicyklov dávame možnosť zákazkovej výroby nielen priamym zákazníkom nášho kamenného obchodu, ale aj zákazníkom vzdialenejším prostredníctvom online objednávky v konfigurátore mestských bicyklov Kolos. U bicyklov sme zámerne volili preverené komponenty, s ktorými máme dlhoročné skúsenosti. Tento model mestského bicykla Kolos No.1 v krásne červenej farbe je menším variantom z dvoch ponúkaných. Má 26" kolesá obuté do kvalitných pneumatík Schwalbe Road Cruiser 26"x1,75", ktoré majú protiprierazovú vložku a bezpečnostný reflexný pruh na boku. Bicykel môžete objednať tak, ako je, priamo prostredníctvom tohto eshopu (dokončením objednávky) alebo ho podrobte ľubovoľným premenám a dokončte objednávku na stránkach konfigurátora. Hotové bicykle Kolos k odberu sú vždy cenovo zvýhodnené.

Čítajte viac
Kód produktu: 006051
Záruka: 3 roky
Výrobca: Kolos
Skladom
Eshop
Do 2-3 dní

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Skladom

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Puvodna cena: 640,59
Cena: 576,53
Cena bez DPH: 476,47
- +
ks
Úplný popis produktu

Vyrobte si bicykel podľa svojich predstáv

Mestský bicykel Kolos No. 1 s priemerom kolies 26" v červenej farbe

Bicykle Kolos sú iné! Ich podoba nie je definitívna, záleží len na vás, ako si ho upravíte podľa svojho vkusu, potrieb a rozpočtu. Pokiaľ by ste si priali u ponúkaného modelu niečo zmeniť či doplniť, možno ho ľahko upraviť pomocou online konfigurátora. Nech už by ste preferovali inú farbu, sedlo, počet prevodov alebo typ bŕzd, to všetko a mnoho ďalšieho možno zmeniť a vytvoriť tak ideálnu podobu vášho nového bicykla.

Bicykle Kolos sú kvalitné české výrobky našej vlastnej značky, ktoré využívajú preverenú technológiu klasických bicyklov a moderné komponenty svetových producentov ako sú firmy Shimano, Humpert, Schwalbe a ďalšie.

Po mnohoročných skúsenostiach s predajom mestských bicyklov dávame možnosť zákazkovej výroby nielen priamym zákazníkom nášho kamenného obchodu, ale aj zákazníkom vzdialenejším prostredníctvom online objednávky v konfigurátore mestských bicyklov Kolos. U bicyklov sme zámerne volili preverené komponenty, s ktorými máme dlhoročné skúsenosti.

Tento model mestského bicykla Kolos No.1 v krásne červenej farbe je menším variantom z dvoch ponúkaných. Má 26" kolesá obuté do kvalitných pneumatík Schwalbe Road Cruiser 26"x1,75", ktoré majú protiprierazovú vložku a bezpečnostný reflexný pruh na boku. Bicykel môžete objednať tak, ako je, priamo prostredníctvom tohto eshopu (dokončením objednávky) alebo ho podrobte ľubovoľným premenám a dokončte objednávku na stránkach konfigurátora. Hotové bicykle Kolos k odberu sú vždy cenovo zvýhodnené.

Viac informácií

Mestský retro bicykel Kolos No. 1 26" red - technické parametre
 

Vlastnosti Mestský bicykel v retro štýle s možnosťou konfigurácie Rám Oceľ, spájaný do mufien s nízkym nástupom, priem. kolies 26" vhodné pre postavy do 170 cm
Prevodovka Shimano Inter Nexus 3 Farba Červená
Brzdy Predná brzda V-brake, zadná protišľapná Pneumatiky 26"/1,6", reflexný pruh, protiprierazová ochrana Schwalbe Road Cruiser, 47-559
Ráfiky Hliníkové s dvojitou stenou Remerx Špice Nerez, 2 mm
Osvetlenie Nábojové dynamo Shimano predné i zadné LED, zadné s funkciou stand light. Ďalšia výbava Kryt reťaze, blatníky, stojan, zvonček, kožené sedlo a gripy Kolos, gumičkový výplet zadného blatníka, rámový zámok
 

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Video

Odporúčané produkty

Kódový zámok na bicykel Abus 5412C/85/12 red
Skladom
20,70
17,11 bez DPH

Detská sedačka Bobike ONE Mini - červená Strawberry
Novinka
Skladom
71,40
59,01 bez DPH

Kabelka na bicykel NewLooxs Tosca Ella Red
Do 2-3 dní
33,30
27,52 bez DPH

Taška na bicykel Klickfix čierna s farebnými bodkami
Do 2-3 dní
58,80
48,60 bez DPH