Logo

Sport Arsenal zadný ALU turistický nosič 10mm Sport Arsenal Art. 215 čierny

Zadný hliníkový nosič na bicykel od výrobcu Sport Arsenal určený pre cykloturistiku Tento kvalitný nosič ponúka vysokú pevnosť zaistenú špeciálnym spôsobom zvárania (TIG AL) s nadpriemernou nosnosťou 30 kg, pričom sám má veľmi nízku hmotnosť (750 g), ktorú poskytuje použitá hliníková zliatina AlMg1SiCu. Ďalej vyniká tuhosťou konštrukcie v smere do strán, vďaka konštrukcii vzpier tiež minimalizuje vibrácie spôsobené jazdou a rovnako tak zaisťuje prevenciu pred kontaktom tašiek s kolesom. Súčasťou je aj držiak bezpečnostnej odrazky a nechýba ani integrovaný gumený popruh s jedným voľným koncom. Nosič je pripravený aj pre použitie pružinového klapáku. Bez problémov na ňom možno prevážať všetky tašky od Sport Arsenal, ktoré nájdete v našej ponuke. Rovnako ho možno použiť aj pre väčšinu štandardných bočných a trojdielnych tašiek iných výrobcov, ale kompatibilitu odporúčame vopred overiť. Tento hliníkový nosič na bicykel je možné používať na bicykloch s klasickou geometriou, ale aj slopingovou geometriou (cestné, trekové a MTB bicykle), ktoré majú rámy s veľkosťou 16 - 22 palcov (40 - 56 cm). Nosič prešiel skúškami na špeciálnom testovacom stroji podľa noriem DIN.

Čítajte viac
Kód produktu: 325215
Záruka: 2 roky
Výrobca: Sport Arsenal
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Skladom

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 26,20
Cena bez DPH: 21,65
- +
ks
Úplný popis produktu

Zadný hliníkový nosič na bicykel od výrobcu Sport Arsenal určený pre cykloturistiku

Tento kvalitný nosič ponúka vysokú pevnosť zaistenú špeciálnym spôsobom zvárania (TIG AL) s nadpriemernou nosnosťou 30 kg, pričom sám má veľmi nízku hmotnosť (750 g), ktorú poskytuje použitá hliníková zliatina AlMg1SiCu.

Ďalej vyniká tuhosťou konštrukcie v smere do strán, vďaka konštrukcii vzpier tiež minimalizuje vibrácie spôsobené jazdou a rovnako tak zaisťuje prevenciu pred kontaktom tašiek s kolesom. Súčasťou je aj držiak bezpečnostnej odrazky a nechýba ani integrovaný gumený popruh s jedným voľným koncom. Nosič je pripravený aj pre použitie pružinového klapáku. Bez problémov na ňom možno prevážať všetky tašky od Sport Arsenal, ktoré nájdete v našej ponuke. Rovnako ho možno použiť aj pre väčšinu štandardných bočných a trojdielnych tašiek iných výrobcov, ale kompatibilitu odporúčame vopred overiť.

Tento hliníkový nosič na bicykel je možné používať na bicykloch s klasickou geometriou, ale aj slopingovou geometriou (cestné, trekové a MTB bicykle), ktoré majú rámy s veľkosťou 16 - 22 palcov (40 - 56 cm).

Nosič prešiel skúškami na špeciálnom testovacom stroji podľa noriem DIN.

Viac informácií

Hliníkový nosič na bicykel s priemerom trubiek 10 mm Sport Arsenal art. 215 - technické parametre

Rozmery 40 x 13 x 38,5 cm
Hmotnosť 750 g
Nosnosť 30 kg

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.