Pendix pre Brompton eDrive500

novinka

  • Záruka:2 roky
  • Dostupnosť: je skladom

Vaša cena s DPH € 1647,00

x

PENDIX šliape za vás

Elektrosada PENDIX eDrive500 pre Brompton - jedinečná a elegantná možnosť prestavby bicykla Brompton

Prestavbová sada PENDIX eDrive500 vo variante pre skladací bicykel Brompton predstavuje veľmi jednoduchý a elegantný set so stredovým pohonom. Jedná sa o výrobok nemeckého výrobcu PENDIX, ktorý vyvolal veľký záujem na veľtrhu EUROBIKE.

Medzi hlavné výhody tejto sady patrí minimalizácia potrebnej kabeláže, keďže plnohodnotné ovládanie vrátane signalizácie stavu napätia je na batérii. Váš bicykel si tak zachováva svoj pôvodný vzhľad a po ráme nemusí byť vedená žiadna dodatočná kabeláž. Zároveň Brompton zostane aj s motorom plne skladací! Motor sa inštaluje na opačnú stranu od prevodníka, batéria sa potom umiestňuje na rám bicykla. Pri vypnutom motore alebo vybitej batérii nekladie žiadny odpor. Systém je odolný proti vode a prachu podľa IP65.

Nominálny výkon sady je 250W pri 48 voltoch. Maximálny točivý moment je 50 Nm. Sada má 3 režimy prevádzky - ECO, SMART a SPORT. Li-Ion batéria má kapacitu 500Wh (prípadne je k dispozícii aj vo verzii 300 Wh). Jedná sa o typ Li-Ion, ktorý je z hľadiska používania najmenej náchylný k podbitiu, disbalancii článkov.

Dodatočná celková hmotnosť Pendix eDrive500 je cca 6,9 kg. Súčasťou dodávky je nabíjačka 230V/42V/2A, ktorou sa batéria nabíja po dobu 3-3,5 h.

Elektrosada PENDIX eDrive500 stredový pohon pre skladací bicykel Brompton - technické parametre

 
Motor bezkefkový motor Batéria Li-ION
Výkon 250W nominálny Kapacita 500 Wh
Točivý moment 50 Nm Napätie 48V
Rýchlosť max. 25 km/hod Dojazd  69-160 km
Počet režimov prevádzky 3 (Eco, Smart, Sport) Celková hmotnosť setu 6,9 kg

 

Odporúčame
zakúpiť spoločne s nasledovným tovarom:

Nákupný košík
Odoslať otázku predavačovi