Logo

Elektrobicykel Apache Matto Bosch Performance modrá 19"

Tento bicykel je vďaka skvelej výbave a športovo ladenej geometrii perfektnou voľbou pre každého cyklistu, ktorý rád vyhľadáva prírodné terény a všemožné dobrodružstvá. To však neznamená, že by sa snáď vo víre veľkomesta stratil. Ľahko splní aj funkciu vášho každodenného pomocníka pri dochádzaní do práce alebo do školy. Jedná sa navyše o omnoho zdravšiu alternatívu k automobilu. O výkon celého stroja sa stará stredový motor Bosch Performance, ktorý sa radí medzi najvýkonnejšie pohony, ktoré sú momentálne k dispozícii na trhu. Ponúka nominálny výkon 250 W a jeho točivý moment môže činiť až skvelých 63 Nm. Elektrické napájanie zaisťuje čiastočne integrovaná Li-Ion rámová batéria Bosch Power Pack 500 (36V/13,4 Ah - 482 Wh), vďaka ktorej sa môžete tešiť na dojazd až úctyhodných 140 km na jedno nabitie. Nechýba tu ani inteligentný systém riadenia, ktorý batériu chráni pred prehriatim, skratom či prebitím. K ovládaniu motora slúži LCD displej Bosch Purion s integrovanými tlačidlami, ktorými možno jednoducho voliť stupeň pomoci či prepínať medzi jednotlivými funkciami. Mechanická výbava je rovnako na fantastickej úrovni. Hliníkový rám sa pýši moderným dizajnom a športovou geometriou. Bezpečnú jazdu aj vo veľkom teréne vám zaručí odpružená vzduchová vidlica SR Suntour NRX-E-RL so zdvihom 75 mm a tiež hydraulické kotúčové brzdy Shimano MT200. Celý set dopĺňa komponentová sada Shimano Deore, ktorá sa stará o bezchybné prehadzovanie prevodov. Kolesá s priemerom 28" sú osadené plášťmi Schwalbe Tyrago (622-42), vďaka ktorým bude vaša jazda komfortná aj v ťažkom teréne. Pokiaľ hľadáte elektrobicykel, ktorý je schopný bezpečne a komfortne vás previezť aj v náročnom teréne, Apache Matto Bosch Performance je jasnou voľbou. Dokonalá konštrukcia a výborná výbava v kombinácii s výkonným elektromotorom vás nikdy nenechá v úzkych.

Čítajte viac
Darček zdarma:
Poukaz na servis elektrobicyklov
Poukaz na servis elektrobicyklov
Pri nákupe ľubovoľného ele ...
V hodnote: 100,00
Poukážka na nákup príslušenstva
Poukážka na nákup príslušenstva
Darčekový poukaz na nákup ...
V hodnote: 40,00
Kód produktu: 86404
Záruka: 2 roky
Výrobca: Apache
Do 2-3 dní
Eshop
Do 2-3 dní

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2-3 dní

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 2 234,90
Cena bez DPH: 1 847,02
- +
ks
Úplný popis produktu

Stredovo poháňaný krosový elektrobicykel

Športový elektrobicykel Apache Matto Bosch Performance, skvelý v akomkoľvek teréne

Tento bicykel je vďaka skvelej výbave a športovo ladenej geometrii perfektnou voľbou pre každého cyklistu, ktorý rád vyhľadáva prírodné terény a všemožné dobrodružstvá. To však neznamená, že by sa snáď vo víre veľkomesta stratil. Ľahko splní aj funkciu vášho každodenného pomocníka pri dochádzaní do práce alebo do školy. Jedná sa navyše o omnoho zdravšiu alternatívu k automobilu.

O výkon celého stroja sa stará stredový motor Bosch Performance, ktorý sa radí medzi najvýkonnejšie pohony, ktoré sú momentálne k dispozícii na trhu. Ponúka nominálny výkon 250 W a jeho točivý moment môže činiť až skvelých 63 Nm. Elektrické napájanie zaisťuje čiastočne integrovaná Li-Ion rámová batéria Bosch Power Pack 500 (36V/13,4 Ah - 482 Wh), vďaka ktorej sa môžete tešiť na dojazd až úctyhodných 140 km na jedno nabitie. Nechýba tu ani inteligentný systém riadenia, ktorý batériu chráni pred prehriatim, skratom či prebitím. K ovládaniu motora slúži LCD displej Bosch Purion s integrovanými tlačidlami, ktorými možno jednoducho voliť stupeň pomoci či prepínať medzi jednotlivými funkciami.

Mechanická výbava je rovnako na fantastickej úrovni. Hliníkový rám sa pýši moderným dizajnom a športovou geometriou. Bezpečnú jazdu aj vo veľkom teréne vám zaručí odpružená vzduchová vidlica SR Suntour NRX-E-RL so zdvihom 75 mm a tiež hydraulické kotúčové brzdy Shimano MT200. Celý set dopĺňa komponentová sada Shimano Deore, ktorá sa stará o bezchybné prehadzovanie prevodov. Kolesá s priemerom 28" sú osadené plášťmi Schwalbe Tyrago (622-42), vďaka ktorým bude vaša jazda komfortná aj v ťažkom teréne.

Pokiaľ hľadáte elektrobicykel, ktorý je schopný bezpečne a komfortne vás previezť aj v náročnom teréne, Apache Matto Bosch Performance je jasnou voľbou. Dokonalá konštrukcia a výborná výbava v kombinácii s výkonným elektromotorom vás nikdy nenechá v úzkych.

Viac informácií

Elektrobicykel Apache MATTO BOSCH PERFORMANCE modrá 19" - technické parametre

Vlastnosti Turistický / krosový elektrobicykel Rám Alloy 6061
Prevody Shimano Deore HG500 (11 - 42 zubov) Farba Modrá
Brzdy Shimano MT200 (kotúče 180 mm) Plášte Schwalbe Tyrago (622 - 42 mm)
Batéria Bosch Power Pack 500 (36 V/13,4 Ah - 482 Wh) Li-Ion Hmotnosť 17,5 kg + 2,6 kg batéria
Motor Bosch Performance Predná vidlica SR Suntour NRX-E-RL Air, 75 mm zdvih (vzduchová so zamykaním z riadidiel)
Displej LCD Purion Prehadzovačka Shimano Deore M6000GS
Dojazd až 140 km Sedlo Spec Comfort
Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Kódový zámok na bicykel Abus 5412C/85/12 red
Skladom
20,70
17,11 bez DPH

Viacúčelová brašna na nosič Sport Arsenal Art. 450
Skladom
30,60
25,29 bez DPH

Duša na bicykel CST 700x19/23C GV
Skladom
3,90
3,22 bez DPH