Logo

Coleman Aravis 2 - ľahký stan pre cyklistov

Ľahký stan vhodný pre cykloturistiku WeatherTecTM poskytuje pohodlie a ochranu pri vašich outdoorových aktivitách Vodný stĺpec vyjadruje schopnosť tkaniny odolať tlaku vody bez toho, aby premokla. Pokiaľ má stan uvedený vodný stĺpec napríklad 3000 mm znamená to, že pokiaľ by sme položili na tkaninu stanu valec s vodou do výšky 3 m, tkanina vydrží tlak vody práve do tejto výšky a až potom začne presakovať. Okrem dažďa existuje mnoho ďalších vplyvov, ktoré ovplyvňujú vlastnosti stanu. Značka Coleman využíva najnovšie technológie a prísne testuje svoje výrobky tak, aby zaistila vašu ochranu v akomkoľvek počasí. Rip Stop - odolnosť voči natrhnutiu a rozpáraniu Jedná sa o špeciálnu látku s vyššou pevnosťou a mechanickou odolnosťou voči natrhnutiu a rozpáraniu. Do vláken štandardnej sily sú počas výroby zapletané v pravidelných rozostupoch do kríža zosilnené vlákna. Fire Retandat - bezpečnosť na prvom mieste Všetky prístrešky Coleman majú samozážihovú úpravu. Táto úprava potlačí horenie tkaniny po odstránení zdroja plameňa, čím dáva možnosť úniku v prípade ohrozenia života. Odľahčené duralové prúty Odľahčené duralové prúty u stanov Coleman radu Adventure sú vyvíjané pre väčšiu pevnosť a odolnosť voči vetru. Kotviace šnúry dopĺňajú celkovú pevnosť tyčiek a pomáhajú ukotviť stan tak, aby vydržal stáť aj pri silnej búrke alebo prudkom vetre.

Čítajte viac
Kód produktu: 214590
Záruka: 2 roky
Výrobca: Coleman
Do 2-3 dní
Eshop
Do 2-3 dní

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2-3 dní

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 137,60
Cena bez DPH: 113,72
- +
ks
Úplný popis produktu

Ľahký stan vhodný pre cykloturistiku

WeatherTecTM poskytuje pohodlie a ochranu pri vašich outdoorových aktivitách

Vodný stĺpec vyjadruje schopnosť tkaniny odolať tlaku vody bez toho, aby premokla. Pokiaľ má stan uvedený vodný stĺpec napríklad 3000 mm znamená to, že pokiaľ by sme položili na tkaninu stanu valec s vodou do výšky 3 m, tkanina vydrží tlak vody práve do tejto výšky a až potom začne presakovať.

Okrem dažďa existuje mnoho ďalších vplyvov, ktoré ovplyvňujú vlastnosti stanu. Značka Coleman využíva najnovšie technológie a prísne testuje svoje výrobky tak, aby zaistila vašu ochranu v akomkoľvek počasí.

Rip Stop - odolnosť voči natrhnutiu a rozpáraniu

Jedná sa o špeciálnu látku s vyššou pevnosťou a mechanickou odolnosťou voči natrhnutiu a rozpáraniu. Do vláken štandardnej sily sú počas výroby zapletané v pravidelných rozostupoch do kríža zosilnené vlákna.

Fire Retandat - bezpečnosť na prvom mieste

Všetky prístrešky Coleman majú samozážihovú úpravu. Táto úprava potlačí horenie tkaniny po odstránení zdroja plameňa, čím dáva možnosť úniku v prípade ohrozenia života.

Odľahčené duralové prúty

Odľahčené duralové prúty u stanov Coleman radu Adventure sú vyvíjané pre väčšiu pevnosť a odolnosť voči vetru. Kotviace šnúry dopĺňajú celkovú pevnosť tyčiek a pomáhajú ukotviť stan tak, aby vydržal stáť aj pri silnej búrke alebo prudkom vetre.

Viac informácií

Stan Coleman Aravis 2 - technické parametre

Vonkajší stan polyester 68D/210T Ripstop, 4000 mm, podlepené švy
Vnútorný stan priedušný polyester a nepriehľadná sieťovina
Podlaha polyester 70D/190T, 5000 mm, prelepené švy
Konštrukcia duralové tyčky 7001-T6
Rozmery zbaleného stanu 39 x 15 x 14 cm
Hmotnosť 2,4 kg

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.