Batéria pre elektrobicykel LiION 36V/17,5Ah R6 rámová

Kód: 111334
Neohodnotené
Značka: ElectroKit
€656,78 / ks €542,79 bez DPH
Momentálne nedostupné

Batéria do elektrobicyklov Li-Ion 36V/17,5 Ah, rámová R6

Detailné informácie

Predávame
od roku 2006

Priekopníci v
mestskej cyklistike

2 kamenné predajne,
Praha a Brno

Kvalifikovaný servis
bicyklov

Unikátna ponuka
ihneď k odberu

Podrobný popis

Zdroj

Batéria do elektrobicyklov Li-Ion 36V/17,5 Ah, rámová R6

Dlhodobo najoverenejší koncept batérií pre elektrobicykle je s lithium-iontovými článkami. Ich výhodou je, že nemajú pamäťový efekt a sú najmenej náchylné k podbitiu, čo chráni elektronika BMS. Rovnaký koncept, teda Li-Ion sa dnes používa pre batérie v elektrických zariadeniach ako sú mobilné telefóny, kamery, notebooky či aku náradie. Životnosť je 600 - 800 nabíjacích cyklov a ďalšou výhodou je pomerne nízka hmotnosť.

Rámová batéria pre elektrobicykle R6 ponúka veľkorysú kapacitu 17,5 Ah a odhadovaný dojazd elektrobicykla až cez 100 km s ohľadom na spôsob použitia. V našej ponuke nájdete aj cenovo priaznivejšie kapacity 8,7 Ah, 11,6 Ah a 14,5 Ah. Pri zmene kapacity batérie nie je nutné prerábať systém elektrifikácie, keďže vonkajší obal je rovnaký, iba vnútorné usporiadanie článkov a ich kapacita sa zmení. Po zasunutí do držiaku na ráme elektrobicykla je batéria uzamykateľná. Samozrejmosťou je signalizácia stavu nabitia a podsvietenia vypínača LED diódami + zásuvka USB pre nabíjanie navigácie či mobilného telefónu. Tento typ batérie je vhodný pre elektrifikované bicykle Elektrokitom III a IV, či prestavbovou sadou so stredovým motorom.

Batérie do elektrobicyklov sú vyrábané v ČR s použitím kvalitných značkových článkov LG, Samsung alebo Panasonic, vďaka ktorým sú batérie trvanlivejšie, ľahko servisovateľné a je na ne poskytovaná štandardná dvojročná záruka.

Pokiaľ zháňate Li-Ion batériu pre elektrobicykel iného typu, máme pre vás elegantné riešenie. Vďaka zaisteniu výroby v ČR ponúkame výhodné repasovanie batérie do elektrobicykla. Obal a elektronika zostávajú pôvodné, vymieňa sa iba zväzok vnútorných článkov a je možné aj zvýšenie kapacity vašej batérie, čo prinesie dlhší dojazd elektrobicykla. Samozrejmosťou je dvojročná záruka na repasovanú batériu a zaujímavá zvýhodnená cena.

Viac informácií o rôznych typoch batérií do elektrobicyklov, o ich parametroch, spôsobe používania a prevádzkových podmienkach nájdete v sekcii O elektrobicykloch.

Dodatočné parametre

Kategória: Prestavba na elektrobicykle
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.5 kg
Doba nabíjania: 5 - 6 hodín
? Rozmery: 30 x 11,5 x 9 cm
? Orientačný dojazd: 80 - 100 km

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: