Logo

Veľkoobchod

Vážení obchodní partneri,

spustili sme pre Vás zbrusu nový veľkoobchodný systém. Teraz môžete cez náš e-shop www.citybikes.cz nakupovať vybrané výrobky za veľkoobchodné ceny.

Kompletný veľkoobchodný cenník Vám na požiadanie zašleme. Ozvite sa nám na velkoobchod@citybikes.cz.

A ako nakupovať? Je to veľmi jednoduché:


1.

1,Na www.citybikes.cz kliknite na odkaz Prihlásenie. Nájdete ho v pravom hornom rohu stránky hneď vedľa košíka.

Ak ste u nás veľkoobchodný účet zatiaľ nemali, alebo si nepamätáte, pod akým e-mailom ste u nás zaregistrovaní, ozvite sa nám na velkoobchod@citybikes.cz.

 

2.

 

2.Do formulára nám prosím napíšte e-mailovú adresu a Vaše heslo z nášho starého systému. Veľkoobchodné ceny Vám môžeme ponúknuť len keď Vás spoznáme.

Je možné, že si heslo už nepamätáte. Žiadny problém, kliknite na odkaz Zabudnuté heslo hneď pod formulárom a nechajte si jednoducho zaslať nové.

 

3.

3.Hurá, teraz u nás nakupujete za veľkoobchodné ceny! Spoznáte to jednoducho, vedľa Vášho e-mailu v záhlaví stránky svieti slovo veľkoobchod.

Kliknite na svoj e-mail a skontrolujte, či na Vás máme správnu adresu a fakturačné údaje. Ak nie, opravte ich, prosím. Stačí ich zadať iba raz, na konci každej objednávky ich za Vás sami vyplníme.

Ste prihlásení a vedľa Vášho e-mailu veľkoobchod nesvieti? Ospravedlňujeme sa, najskôr sme Vás zabudli zaradiť do našej databázy. Ozvite sa nám na velkoobchod@citybikes.cz, obratom to napravíme.

Tešíme sa na Vaše objednávky a prajeme úspešný deň
Váš tím Citybikes