Logo

Pánsky turistický bicykel Kolos No.4 gravel, Deore LX, 58 cm, antracitový

Turistický bicykel Kolos No.4 gravel je ideálnou voľbou pre vaše cyklovýlety a cesty "na ťažko", rovnako ako ľahký rýchly športový krosový bicykel na tréningové vychádzky do prírody. Je to bicykel, ktorý si prispôsobíte svojim potrebám, nech je to jednoduchý crossový či trekingový bicykel či bicykel osadený pre náročnú cykloturistiku alebo expedíciu. Základom bicykla je oceľový chrómmolybdénový rám, ktorý vďaka premennej hrúbke steny trubiek dosahuje nízku hmotnosť pri zachovaní ideálnych vlastností pre každodenné používanie. Oceľ pohlcuje vibrácie, je pevná a trvanlivá, je to najpoužívanejší materiál pre výrobu rámu pre expedície. Aj osadenie bicykla je volené s maximálnou starostlivosťou (Shimano - vždy kompletný rad osadenia, Humpert, SKS (Nemecko), Herrmans (Fínsko), Spanninga (Holandsko)) - nič vás nesmie nechať na pochybách! Kolos je práve taký, ako si ho urobíte, je to bicykel, ktorý si môžete postaviť sami sebe na mieru. V online konfigurátore bicyklov Kolos si môžete túto východziu konfiguráciu poupraviť a prispôsobiť vašim požiadavkám. Po odoslaní objednávky je vám bicykel zákazkovo vyrobený na mieru. Môžete si vybrať farbu laku (rám je následne lakovaný technológiou práškového lakovania na vami zvolenú farbu) a osadenie rôznymi komponentmi. Bicykle Kolos sú kvalitné české výrobky, ktoré využívajú preverenú technológiu klasických bicyklov a moderné komponenty svetových producentov ako sú firmy Shimano, Humpert, Schwalbe a pod. Bicykle Kolos No.4 absolvovali už množstvo expedícií a vždy k plnej spokojnosti cestovateľov. Navštívte online konfigurátor na www.kolosbikes.com a zostavte si bicykel na mieru.

Čítajte viac
Záruka: 2 roky
Výrobca: Kolos
Zákazková výroba do 2 týždňov
Eshop
Zákazková výroba do 2 týždňov

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Zákazková výroba do 2 týždňov

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Puvodna cena: 1 189,12
Cena: 1 070,21
Cena bez DPH: 884,47
- +
ks
Úplný popis produktu

Pre kolosálne cesty!

Pánsky turistický gravel bike Kolos, 58 cm, Shimano Deore LX + V-brakes

Turistický bicykel Kolos No.4 gravel je ideálnou voľbou pre vaše cyklovýlety a cesty "na ťažko", rovnako ako ľahký rýchly športový krosový bicykel na tréningové vychádzky do prírody. Je to bicykel, ktorý si prispôsobíte svojim potrebám, nech je to jednoduchý crossový či trekingový bicykel či bicykel osadený pre náročnú cykloturistiku alebo expedíciu. Základom bicykla je oceľový chrómmolybdénový rám, ktorý vďaka premennej hrúbke steny trubiek dosahuje nízku hmotnosť pri zachovaní ideálnych vlastností pre každodenné používanie. Oceľ pohlcuje vibrácie, je pevná a trvanlivá, je to najpoužívanejší materiál pre výrobu rámu pre expedície. Aj osadenie bicykla je volené s maximálnou starostlivosťou (Shimano - vždy kompletný rad osadenia, Humpert, SKS (Nemecko), Herrmans (Fínsko), Spanninga (Holandsko)) - nič vás nesmie nechať na pochybách!

Kolos je práve taký, ako si ho urobíte, je to bicykel, ktorý si môžete postaviť sami sebe na mieru. V online konfigurátore bicyklov Kolos si môžete túto východziu konfiguráciu poupraviť a prispôsobiť vašim požiadavkám. Po odoslaní objednávky je vám bicykel zákazkovo vyrobený na mieru. Môžete si vybrať farbu laku (rám je následne lakovaný technológiou práškového lakovania na vami zvolenú farbu) a osadenie rôznymi komponentmi. Bicykle Kolos sú kvalitné české výrobky, ktoré využívajú preverenú technológiu klasických bicyklov a moderné komponenty svetových producentov ako sú firmy Shimano, Humpert, Schwalbe a pod.

Bicykle Kolos No.4 absolvovali už množstvo expedícií a vždy k plnej spokojnosti cestovateľov.

Navštívte online konfigurátor na www.kolosbikes.com a zostavte si bicykel na mieru.

Viac informácií

Pánsky turistický bicykel Kolos No.4 gravel - technické parametre

Rám CrMo, výška 58 cm Radenie Shimano Deore LX 3x10
Vidlica CrMo pevná Pneumatiky Schwalbe Smart Sam terénne
42-622
Brzdy mechanické kotúčové Avid Sedlo Exkluzívne kožené sedlo Kolos
Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

ORTLIEB Seat-Pack M - vodotesná podsedlová brašna pre bikepacking
Tip
Skladom
132,90
109,83 bez DPH

ORTLIEB Accessory Pack, bikepacking brašna na riadidlá
Skladom
58,40
48,26 bez DPH

ORTLIEB Frame-Pack M, bikepacking rámová brašna
Skladom
105,50
87,19 bez DPH

ORTLIEB Handlebar-Pack, bikepacking riadidlová brašna
Skladom
105,50
87,19 bez DPH