Logo

Dámsky turistický bicykel Kolos No. 5, Deore

Univerzál pre kolosálne expedície! Dámsky turistický bicykel Kolos No.5, Shimano Deore LX + V-brakes Dlhé výlety či viacdenné expedície na bicykli vyžadujú kvalitné, spoľahlivé, ľahké a komfortné vybavenie. Trekový bicykel Kolos je tou pravou voľbou. Tento bicykel si navyše môžete navoliť podľa svojho priania a to z technického, ale aj estetického hľadiska. Na základe skúseností cyklocestovateľov sú naše turistické bicykle postavené na oceľových chrómmolybdénových rámoch. Tie sú vďaka premennej hrúbke stien trubiek ľahké. Napriek tomu si zachovávajú svoje ideálne vlastnosti. Oceľ je pevná, trvanlivá a tlmí vibrácie, zároveň je to najpoužívanejší materiál na výrobu rámov pre expedície. Ďalším veľmi dôležitým parametrom je osadenie bicykla. To vyberáme poctivo a výsledkom je použitie kvalitných komponentov svetom uznávaných značiek - Shimano (kompletné osadenie Alivio alebo Deore), Humpert, SKS (Nemecko), Herrmans (Fínsko), Spanninga (Holandsko). Na expedícii vás nič nesmie zradiť! Všetky typy bicyklov Kolos vyrábame v ČR zákazkovo a preto sme pre vás vytvorili konfigurátor, kde si môžete postaviť rôzne bicykle podľa svojho vkusu a finančných možností, prípadne vašich potrieb. Tento konkrétny model si tak môžete dotvoriť  alebo úplne prestavať v online konfigurátore bicyklov Kolos tak, aby zodpovedal vašim predstavám. Po odoslaní objednávky vám bicykel do troch týždňov vyrobíme. Na výber máte farbu rámu (lakovanie je vykonávané metódou práškového lakovania), rôzne druhy a typy osadenia (prešmykovače, prehadzovačky alebo nábojové prevodovky, ráfikové alebo kotúčové brzdy, osvetlenie, blatníky, nosiče, sedlá a rukoväte, pneumatiky, či odpruženie). Váš bicykel Kolos bude vždy originálom medzi ostatnými bicyklami a pocit jedinečnosti vás bude sprevádzať na všetkých cestách za hranice všedných dní.

Čítajte viac
Záruka: 2 roky
Výrobca: Kolos
nedostupné
Eshop
nedostupné

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
nedostupné

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 1 034,00
Cena bez DPH: 854,55
Tento produkt bol vyradený z našej ponuky a už nie je možné ho u nás kúpiť.
Úplný popis produktu

Univerzál pre kolosálne expedície!

Dámsky turistický bicykel Kolos No.5, Shimano Deore LX + V-brakes

Dlhé výlety či viacdenné expedície na bicykli vyžadujú kvalitné, spoľahlivé, ľahké a komfortné vybavenie. Trekový bicykel Kolos je tou pravou voľbou. Tento bicykel si navyše môžete navoliť podľa svojho priania a to z technického, ale aj estetického hľadiska. Na základe skúseností cyklocestovateľov sú naše turistické bicykle postavené na oceľových chrómmolybdénových rámoch. Tie sú vďaka premennej hrúbke stien trubiek ľahké. Napriek tomu si zachovávajú svoje ideálne vlastnosti. Oceľ je pevná, trvanlivá a tlmí vibrácie, zároveň je to najpoužívanejší materiál na výrobu rámov pre expedície. Ďalším veľmi dôležitým parametrom je osadenie bicykla. To vyberáme poctivo a výsledkom je použitie kvalitných komponentov svetom uznávaných značiek - Shimano (kompletné osadenie Alivio alebo Deore), Humpert, SKS (Nemecko), Herrmans (Fínsko), Spanninga (Holandsko). Na expedícii vás nič nesmie zradiť!

Všetky typy bicyklov Kolos vyrábame v ČR zákazkovo a preto sme pre vás vytvorili konfigurátor, kde si môžete postaviť rôzne bicykle podľa svojho vkusu a finančných možností, prípadne vašich potrieb. Tento konkrétny model si tak môžete dotvoriť  alebo úplne prestavať v online konfigurátore bicyklov Kolos tak, aby zodpovedal vašim predstavám. Po odoslaní objednávky vám bicykel do troch týždňov vyrobíme. Na výber máte farbu rámu (lakovanie je vykonávané metódou práškového lakovania), rôzne druhy a typy osadenia (prešmykovače, prehadzovačky alebo nábojové prevodovky, ráfikové alebo kotúčové brzdy, osvetlenie, blatníky, nosiče, sedlá a rukoväte, pneumatiky, či odpruženie).

Váš bicykel Kolos bude vždy originálom medzi ostatnými bicyklami a pocit jedinečnosti vás bude sprevádzať na všetkých cestách za hranice všedných dní.

Viac informácií

Dámsky turistický bicykel Kolos No. 5, Deore - technické parametre

Rám CrMo, výška 48 Blatníky SKS dlhé plastové
Vidlica CrMo pevná Stojan Stojan Spanninga Libra
Pneu Schwalbe Marathon 32-622 Nosič možnosť doplniť v konfigurátore
Brzdy Shimano Deore V Brakes Predný náboj Shimano HB-T670
Prevodník Shimano Deore LX 3x10 Svetlá Herrmans, diodové, batériové, 15LUX
Ráfiky Alu, dvojstenné, dvojnitové Sedlo Sedlo i rukoväte Ergotec

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Taška na riadidlá New Looxs Varo Handlebar Bag
30 % ZlavaNovinka
Skladom
72,30
50,61
41,83 bez DPH

Veľká brašna pod sedlo s návlekom Sport Arsenal Art. 511
Skladom
14,90
12,31 bez DPH

Pancierovaný zámok na bicykel Trelock PK 340
Novinka
Skladom
54,90
45,37 bez DPH