Logo
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky alebo e‑mailom

Testovanie a požičiavanie bicyklov

Testovanie a požičiavanie bicyklov
Čítajte viac

Vybraný bicykel možno vyskúšať alebo zapožičať

Všetky bicykle možno pred zakúpením riadne vyskúšať priamo pred našou predajňou a v blízkom okolí. Tak sa najlepšie presvedčíte, či vám vyhovuje tvar, veľkosť rámu, typ riadidiel a ďalšie parametre. Zistíte, na akom bicykli sa cítite najprirodzenejšie. Ak chcete vyskúšať bicykel v domácich podmienkach, bicykel vám po zložení vratnej kaucie vo výške ceny bicykla zapožičiame bezplatne na víkend.

Voľba optimálneho bicykla a nastavenia

Bicykel pred samotným vyskúšaním nastavíme na vašu postavu a odporučíme vám optimálny model bicykla z hľadiska telesnej výšky, hmotnosti, typu použitia a terénu, v ktorom sa budete najčastejšie pohybovať. Poskytujeme aj podrobné informácie o špecifickom prevádzkovaní a údržbe elektrobicyklov. Odporučíme vám vhodné doplnky a bezpečnostné prvky - prilby, zámky a podobne.

Požičovňa bicyklov, retro bicyklov, nákladných bicyklov pre účely filmovania a fotenia

Bicykle, najmä retro bicykle, zapožičiavame pre účely filmovania a fotenia. Zapožičiavame tiež nákladné bicykle, ktoré je možné využiť napr. k rozvozu potravín, preprave osôb, filmovaniu atď. Pokiaľ nie je dohodnuté inak, štandardne požadujeme pri zapožičaní bicykla vratnú kauciu vo výške ceny bicykla a požičovné.