Logo

Testovanie bicyklov

Vybraný jazdný bicykel možno vyskúšať alebo zapožičať

Všetky bicykle možno pred zakúpením riadne otestovať priamo pred našou predajňou a v blízkom okolí. Tak sa najlepšie presvedčíte, či vám vyhovuje tvar a veľkosť rámu, typ riadidiel, alebo sedla. Zistíte, na akom bicykli je pre vás jazda najprirodzenejšia. Ak chcete bicykel vyskúšať v domácich podmienkach, bicykel vám po zložení vratnej kaucie vo výške ceny bicykla zapožičiame bezplatne na víkend.

Voľba optimálneho bicykla a nastavenia

Bicykel pred samotným vyskúšaním nastavíme na vašu postavu a odporučíme vám optimálny model bicykla z hľadiska telesnej výšky, hmotnosti, typu použitia a terénu, v ktorom sa budete  najčastejšie pohybovať. Poskytujeme aj podrobné informácie o špecifickom prevádzkovaní a údržbe elektrobicyklov. Odporučíme Vám vhodné doplnky a bezpečnostné prvky - prilby, zámky a podobne.

Zapožičanie bicyklov, retrobicyklovl, nákladných kolies pre účely filmovania a fotenia

Bicykle, najmä retrobicykle zapožičiavame často na účely filmovania a fotenia. Zapožičiavame tiež nákladné bicykle, ktoré je možné využiť napr. k rozvozu potravín, preprave osôb, filmovania, či iným happeningom. Pokiaľ nie je dohodnuté inak, požadujeme pri zapožičaní bicykla vratnú kauciu vo výške ceny bicykla a požičovné vo výške 300, - Kč s DPH / 1 deň.