Logo

Skladací bicykel Tern BYB S11 strieborná matná

Ste milovníkom cyklistiky, ale malé úložné priestory u vás doma vám nedovoľujú si zaobstarať vlastný kvalitný bicykel? Nezúfajte! Americká značka Tern je špičkou na trhu medzi výrobcami skladacích bicyklov a pri výrobe ich najmenšieho modelu Tern BYB S11 myslel aj na vás. Ako? Vďaka novému skladaciemu mechanizmu TFL s 3D prepojením, systémom DeadBolt a SpringLock technológiou je tento bicykel až o 30% menší ako bežné skladačky s 20" kolesami. Preto je potrebný priestor na odkladanie tohto bicykla minimálny a cestovanie s ním je tiež bezproblémové.  Okrem malej veľkosti skladačka tiež ponúka 11 rýchlostnú prehadzovačku Shimano Ultegra, kolesá Kinetix Pro X s párovým výpletom a taktiež veľmi praktický nosič Metro Transit s integrovanými kolieskami. Tie prinášajú možnosť ľahkého ťahania v štýle cestovného kufra, a tak jeho potrebné presúvanie nebude problémom ani pre nežnejšie pohlavie.  Spoznávanie a cestovanie na bicykli nebolo nikdy jednoduchšie. Do kufra auta sa Tern BYB S11 zmestí hneď niekoľkokrát a vy tak môžete objavovať nové miesta a zbierať budúce spomienky aj ďalej od domova so svojou celou rodinou. A aj keď auto nemáte, cestovanie s touto šikovnou skladačkou je bez komplikácií aj v metre, vlaku či autobuse. Určite neváhajte a vezmite si tohto ‚‚parťáka‛‛ do prírody alebo do práce so sebou.

Čítajte viac
Výrobca: Tern
Do 2-3 dní
Eshop
Do 2-3 dní

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2-3 dní

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 2 352,60
Cena bez DPH: 1 944,30
- +
ks
Úplný popis produktu

Skladací bicykel Tern BYB S11 strieborná matná

Neuveriteľne praktický skladací bicykel Tern BYB S11 sa zmestí takmer kdekoľvek

Ste milovníkom cyklistiky, ale malé úložné priestory u vás doma vám nedovoľujú si zaobstarať vlastný kvalitný bicykel? Nezúfajte! Americká značka Tern je špičkou na trhu medzi výrobcami skladacích bicyklov a pri výrobe ich najmenšieho modelu Tern BYB S11 myslel aj na vás. Ako? Vďaka novému skladaciemu mechanizmu TFL s 3D prepojením, systémom DeadBolt a SpringLock technológiou je tento bicykel až o 30% menší ako bežné skladačky s 20" kolesami. Preto je potrebný priestor na odkladanie tohto bicykla minimálny a cestovanie s ním je tiež bezproblémové. 

Okrem malej veľkosti skladačka tiež ponúka 11 rýchlostnú prehadzovačku Shimano Ultegra, kolesá Kinetix Pro X s párovým výpletom a taktiež veľmi praktický nosič Metro Transit s integrovanými kolieskami. Tie prinášajú možnosť ľahkého ťahania v štýle cestovného kufra, a tak jeho potrebné presúvanie nebude problémom ani pre nežnejšie pohlavie. 

Spoznávanie a cestovanie na bicykli nebolo nikdy jednoduchšie. Do kufra auta sa Tern BYB S11 zmestí hneď niekoľkokrát a vy tak môžete objavovať nové miesta a zbierať budúce spomienky aj ďalej od domova so svojou celou rodinou. A aj keď auto nemáte, cestovanie s touto šikovnou skladačkou je bez komplikácií aj v metre, vlaku či autobuse. Určite neváhajte a vezmite si tohto ‚‚parťáka‛‛ do prírody alebo do práce so sebou.

Viac informácií

Skladací bicykel Tern BYB S11 - technické parametre

Veľkosť (zložený stav) 33 x 81 x 51 cm Nosič Metro Transit
Veľkosť kolies 20“ Prehadzovačka Shimano Ultegra, Shadow RD
Hmotnosť 12,7 kg Blatníky SKS
Maximálna nosnosť 105 kg Čas skladania 30 s
Rám Hliník Farba Strieborná matná

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

ORTLIEB Commuter Daypack Urban Line
Skladom
156,50
129,34 bez DPH

Sada blikačiek na bicykel - Reelight SL100 Flash
Tip20 % Zlava
Skladom
30,60
24,48
20,23 bez DPH

Zvonček ding-dong Steel 65 mm
Skladom
9,80
8,10 bez DPH

Prilba Abus Scraper 3.0 ACE polar matt M
Novinka
Skladom
62,30
51,49 bez DPH