Logo

Skladací bicykel Dahon Mariner i8

Efektívne po meste Vyhlásený americký výrobca skladacích bicyklov Dahon prichádza s novým modelom Mariner i8 s osem rýchlostnou nábojovou prevodovkou a DeLuxe vybavením Dahon Mariner i8 je obľúbený model pre svoj skvele vyladený dizajn v štýlovej vojenskej khaki farbe, kvalitné komponenty a spracovanie, ako sme od výrobcu Dahon už zvyknutí. Je to ideálny parťák pre každodenné cesty do práce alebo do školy, vhodný je však aj na krátke výlety za mesto. V prípade potreby je možné tento model do 15 sekúnd zložiť do príjemnej kompaktnej veľkosti 65 x 32 x 79 cm a nastúpiť do autobusu alebo vlaku, ľahko sa preváža aj v lietadle. V rovnakom bleskurýchlom tempe je model rozložený aj späť, potom už len stačí nasadnúť, šliapnuť do pedálov a rozbehnúť sa za novými dobrodružstvami! Jeho hmotnosť dosahuje 13 kg a vďaka polohovateľnej sedlovke a riadidlám je model vhodný pre jedincov od 145 do 190 cm, maximálne prevezie až 105 kg. Skladacie bicykle Dahon Mariner sú teraz ponúkané v DeLuxe prevedení, takže sú plne vybavené. Kvalitné pneumatiky Schwalbe Citizen s protiprierazovou ochranou, rozmerom 20" x 1,6" a reflexným pruhom na boku pre vyššiu bezpečnosť. Ďalej nechýbajú blatníky a nosič s gumovým trojitým popruhom a samozrejme osvetlenie, predné svetlo napájané bezúdržbovým nábojovým dynamom a zadné svetlo na batérie. Pre lepšiu manipuláciu odporúčame zakúpiť aj obal na skladací bicykel, v ktorom svojho miláčika dobre prenesiete či uskladníte tak, aby nezašpinil nič okolo. Príďte si bicykel prehliadnuť do jednej z našich predajní a spoznajte tak aj vy eleganciu skladacieho bicykla, ktorý je kvalitný za rozumnú cenu!

Čítajte viac
Kód produktu: 974387
Záruka: 2 roky
Výrobca: Dahon
Do týždňa
Eshop
Do týždňa

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do týždňa

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 901,60
Cena bez DPH: 745,12
- +
ks
Úplný popis produktu

Efektívne po meste

Vyhlásený americký výrobca skladacích bicyklov Dahon prichádza s novým modelom Mariner i8 s osem rýchlostnou nábojovou prevodovkou a DeLuxe vybavením

Dahon Mariner i8 je obľúbený model pre svoj skvele vyladený dizajn v štýlovej vojenskej khaki farbe, kvalitné komponenty a spracovanie, ako sme od výrobcu Dahon už zvyknutí. Je to ideálny parťák pre každodenné cesty do práce alebo do školy, vhodný je však aj na krátke výlety za mesto. V prípade potreby je možné tento model do 15 sekúnd zložiť do príjemnej kompaktnej veľkosti 65 x 32 x 79 cm a nastúpiť do autobusu alebo vlaku, ľahko sa preváža aj v lietadle. V rovnakom bleskurýchlom tempe je model rozložený aj späť, potom už len stačí nasadnúť, šliapnuť do pedálov a rozbehnúť sa za novými dobrodružstvami! Jeho hmotnosť dosahuje 13 kg a vďaka polohovateľnej sedlovke a riadidlám je model vhodný pre jedincov od 145 do 190 cm, maximálne prevezie až 105 kg.

Skladacie bicykle Dahon Mariner sú teraz ponúkané v DeLuxe prevedení, takže sú plne vybavené. Kvalitné pneumatiky Schwalbe Citizen s protiprierazovou ochranou, rozmerom 20" x 1,6" a reflexným pruhom na boku pre vyššiu bezpečnosť. Ďalej nechýbajú blatníky a nosič s gumovým trojitým popruhom a samozrejme osvetlenie, predné svetlo napájané bezúdržbovým nábojovým dynamom a zadné svetlo na batérie. Pre lepšiu manipuláciu odporúčame zakúpiť aj obal na skladací bicykel, v ktorom svojho miláčika dobre prenesiete či uskladníte tak, aby nezašpinil nič okolo.

Príďte si bicykel prehliadnuť do jednej z našich predajní a spoznajte tak aj vy eleganciu skladacieho bicykla, ktorý je kvalitný za rozumnú cenu!

Viac informácií

Skladací bicykel Dahon Mariner i8 - technické parametre

Vlastnosti Unisex skladací bicykel Rám Alu "MARINER i8" skladací
Brzdy Alu V-Brake Farba Khaki
Vidlica oceľ pevná Pneumatiky 20" x 1,6" čierne
Radenie Shimano Nexus 8 rýchl., voľnobeh Hmotnosť 13 kg
Veľkosť 65×32×79 cm v zloženom stave Ráfiky Dahon, Alu dutinové
Náboj Pr: Dahon, Alu
Za: Alu 8 rýchl., voľnobeh
Ďalšia výbava Osvetlenie, blatníky, nosič, sedlo Dahon Ergo Comfort

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Video

Odporúčané produkty

Viacúčelová brašna na nosič Sport Arsenal Art. 450
Skladom
25,30
20,91 bez DPH

Duša na bicykel CST 20"x1,50/1,75
Skladom
3,90
3,22 bez DPH

Prilba na bicykel Abus Hyban Centium veľkosť L
Skladom
131,70
108,84 bez DPH

Silný transportný obal na skladací bicykel
Skladom
38,80
32,07 bez DPH