Logo
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky alebo e‑mailom

Skladacie bicykle Kolos

Skladacie bicykle Kolos

So skladacími bicyklami Kolos bude ten váš naozaj jedinečný

Vytvorte si svoj vysnívaný skladací bicykel Kolos podľa seba. V Citybikes vám váš sen splníme a vy sa budete môcť vydať na nekonečné jazdy na vašom originálnom bicykli.

Čítajte viac

Skladacie bicykle Kolos - bicykle na mieru!

Radi by ste si zaobstarali skladací bicykel, ale z nejakého dôvodu vám nevyhovuje bežná ponuka bicyklov na trhu? Chcete jazdiť na jedinečnom kúsku, ktorý nebude mať nikto iný? Máte obľúbenú špecifickú farbu, ktorú nikde nedokážete nájsť? Odpoveďou na všetky tieto otázky je Kolos. Bicykle Kolos vyrábame na zákazku podľa priania našich zákazníkov. V našom jednoduchom on-line konfigurátore si v priebehu niekoľkých minút v 12 krokoch poskladáte svoj vysnívaný bicykel, ktorý vám následne v priebehu 3 týždňov vyrobíme.

Skladacie bicykle Kolos sú postavené na našich dlhoročných skúsenostiach s predajom skladacích bicyklov a s výrobou bicyklov. Používame overené, špičkové komponenty výrobcov ako je napr. Shimano, Humpert alebo Herrmans. Svoj bicykel môžete mať v ľubovoľnej farbe (podľa vzorkovníka RAL). Na 20 "kolesách budete mať obuté pneumatiky Rubena alebo Schwalbe, zvolíte si typ prehadzovačky a bŕzd, alebo si vyberiete príslušenstvo ako blatníky, stojan alebo transportný obal, v ktorom sa bude vaša nová skladačka ľahko prenášať. Všetko záleží len na Vašich preferenciách!