Logo
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky alebo e‑mailom

Servis bicyklov a elektrobicyklov

Servis bicyklov a elektrobicyklov
Čítajte viac

Naša spoločnosť má kvalitné servisné zázemie. Skladom máme aj množstvo menej rozšírených náhradných dielov. Disponujeme vybavením potrebným k opravám elektrobicyklov a predovšetkým, v tejto oblasti máme bohaté skúsenosti. V prípade potreby servisu vášho dvojkolesového miláčika sa na nás neváhajte obrátiť.

Servis bicyklov

Ponúkame štandardný servis akýchkoľvek druhov bicyklov. Pre u nás zakúpené bicykle poskytujeme v priebehu záruky všetky záručné opravy zadarmo. To sa však nevzťahuje na výmenu opotrebovaných dielov, opráv poškodení spôsobených nehodou, alebo poškodení vzniknutých zvlášť hrubým zaobchádzaním s bicyklom.

Opravy nábojových prevodoviek

Ako jeden z mála servisov poskytujeme nastavenie, opravy a repasovanie nábojových prevodoviek SRAM (Sachs), Sturmey Archer a Shimano.

Opravy elektrobicyklov

Naša spoločnosť poskytuje kompletný servis elektrobicyklov a nasledovných častí:
Opravy motorov - mechanické časti (prevodovka, ložiská), elektrické časti - výmena Hallových sond
Opravy a repas lítiových batérií - Li-Ion - iniciačné nabíjanie podbitých batérií, diagnostika a výmena chybných článkov, výmena BMS
Diagnostika ostatných častí elektrobicyklov - výmena senzorov, PAS, inštalácia manuálnych akcelerátorov, výmena ovládacích prvkov, diagnostika a výmena kontrolérov

Servis elektrobicyklov Gocycle

Ako jediný v ČR sme absolvovali školenie a získali autorizáciu na vykonávanie servisu elektrobicyklov Gocycle.

Servis prestavieb na elektrobicykel BionX

Máme diagnostický softvér pohonov BionX - umožňuje nastavenie výkonu bicykla, diagnostikuje stav batérie, aktualizuje softvér na bicykli atď. Rovnako tak vykonávame inštaláciu samotnej sady na prestavbu bicykla na elektrobicykel BionX.