Logo

Servis bicyklov a elektrobicyklov

Naša firma má kvalitné servisné zázemie, disponujeme skladom aj menej rozšírených náhradných dielov. Máme všetko vybavenie k opravám elektrobicyklov a predovšetkým bohaté skúsenosti. V prípade potreby servisu vášho bicykla sa na nás neváhajte obrátiť.

Servis jazdných bicyklov

Ponúkame štandardný servis jazdných bicyklov. V rámci záruky (2 roky) poskytujeme záručné opravy zadarmo. Záručné opravy sa netýkajú náhrady opotrebiteľných dielov, opráv defektov spôsobených nehodou alebo poškodení vzniknutých zvlášť hrubým zaobchádzaním s bicyklom.

Opravy nábojových prevodoviek

Ako jeden z mála servisov v SR poskytujeme nastavenie, opravy a repasie nábojových prevodoviek SRAM (Sachs), Sturmey Archer a Shimano.

Opravy elektrobicyklov

Poskytujeme komplexný servis elektrobicyklov.
Opravy motorov - mechanické časti (prevodovka, ložiská), elektrické časti - výmena Hallových sond.
Opravy a repase lítiových batérií - LiION - iniciačné nabíjanie podbitých batérií, diagnostika a výmena chybných článkov, výmena BMS.
Diagnostika ostatných častí elekrobicyklov - výmena senzorov, PAS, inštalácia manuálnych akcelerátorov, výmena ovládacích prvkov, diagnostika a výmena kontrolórov.

Servis elektrobicyklov Gocycle

Ako jediní v Českej republike sme absolvovali školenie a získali autorizáciu na vykonávanie servisu elektrobicyklov Gocycle.

Servis prestavieb na eletrobicykel BionX

Máme diagnostický softvér pohonov BionX - umožňuje nastavenie výkonu bicykla, diagnostikuje stav batérie, aktualizuje softvér na bicykli atď. Vykonávame inštalácie sád BionX.

Repasia starých a historických bicyklov

Najmä v zimných mesiacoch sa zaoberáme kompletnou renováciou starých alebo historických bicyklov. Ponúkame odstrojenie bicykla, pieskovanie rámov, lakovanie rámov (výber farieb podľa vzorkovníka RAL), zapletanie viacrýchlostných nábojových prevodoviek, zapletanie nábojových dynám, špecifikácia atypických rozmerov pneumatík, ich objednania a inštalácie. Výmena kožených sediel a rukovätí, inštalácia svetiel, košíkov a podobne.

Prestavby na elektrobicykel

Vykonávame prestavby bicyklov na elektrobicykle. Viac v samostatnej kapitole.