Logo
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky alebo e‑mailom

Služby

Služby

Servis, renovácie, výroba bicyklov, prestavby na elektrobicykle

Naša firma má kvalitné servisné zázemie a predovšetkým bohaté skúsenosti. V prípade potreby servisu vášho bicykla sa na nás neváhajte obrátiť. Ponúkame štandardný servis jazdných bicyklov. V rámci záruky (2 roky) poskytujeme záručné opravy zadarmo.

Čítajte viac

Servis bicyklov a elektrobicyklov

Máme kvalitné servisné zázemie, disponujeme skladom aj menej rozšírených náhradných dielov. Máme všetko vybavenie k opravám bicyklov aj elektrobicyklov a predovšetkým bohaté skúsenosti. V prípade potreby servisu vášho bicykla sa na nás neváhajte obrátiť. Ponúkame štandardný servis bicyklov, opravy elektrobicyklov (batérií a motorov).

Renovácia starých a historických bicyklov

Vykonávame kompletné renovácie starých a historických bicyklov. Ponúkame odstrojenie bicykla, pieskovanie rámov, lakovanie rámov (výber farieb podľa vzorkovníka RAL), zapletanie viacrýchlostných nábojových prevodoviek, zapletanie nábojových dynám, špecifikácie atypických rozmerov pneumatík, ich objednanie a inštalácie. Výmena kožených sediel a rukovätí, inštalácia svetiel, košíkov a podobne.

Prestavba na elektrobicykel

Prestavby na elektrobicykel vykonávame už od roku 2008 a máme za sebou stovky aplikácií. Okrem typických inštalácií na horský alebo krosový bicykel, inštalujeme sady na mestské bicykle, trojkolky pre seniorov, či bicykle v retroštýle. Vykonávame prestavby pomocou zostáv so stredovým či predným pohonom ElectroKit III.

Testovanie a požičiavanie bicyklov

Všetky bicykle možno pred nákupom riadne otestovať priamo pred našou predajňou a v blízkom okolí. Tak sa najlepšie presvedčíte, či vám vyhovuje tvar a veľkosť rámu, typ riadidiel alebo sedla. Zistíte, na akom bicykli je pre vás jazda najprirodzenejšie. Pokiaľ chcete bicykel vyskúšať v domácich podmienkach, bicykel vám po zložení vrátnej kaucie vo výške jeho ceny zapožičiame bezplatne na víkend.

Zákazková výroba bicyklov

Vyrábame bicykle a elektrobicykle a ponúkame tiež možnosť individuálnej stavby bicyklov. Zabezpečujeme výrobu rámov, lakovanie, nákup komponentov a montáž bicyklov. Poskytujeme konzultácie, spracovávame ponuky.