Logo

Retro bicykle

Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky alebo e‑mailom
Zobraziť:
od
do

Retro bicykel Kolos No1 28" modrý
10 % Zlava
Skladom
697,24
627,52
518,61 bez DPH

Retro bicykel MyCity Manchester 26" Light black
Skladom
379,00
313,22 bez DPH

Retro bicykle! Bicykle ktoré frčia!

Jazda na holandskom bicykli (u nás tiež retro bicykel) je naozajstný zážitok, ktorý si radi doprajú hlavne ženy, ktoré chcú byť za všetkých okolností elegantné. Vychádzka na bicykli holandského typu poskytuje ako radosť cyklistkám tak krásne divadlo všetkým okoloidúcim!

Retro bicykle sú v uliciach mesta ako ryby vo vode, a to nielen svojím vzhľadom, ale hlavne konštrukciou a vybavením - u Citybikes vždy v cene bicykla.

Ochranný kryt reťaze a blatníky chránia vaše oblečenie pred zašpinením alebo potrhaním, takže do práce môžete na bicykli vyraziť pokojne v saku či sukni. Široké sedlo, tvarované riadidlá a reflexné prvky umožňujú pohodlnú a bezpečnú jazdu vo vzpriamenej polohe, pri ktorej netrpí chrbtica a vy máte prehľad o dopravnej situácii okolo. Retro bicyklom samozrejme nechýba ani zvonček, nosič, hustilka a ďalšie praktické doplnky. Nepostrádateľným doplnkom k bicyklom v retro štýle sú samozrejme koše a košíky, ktoré ponúkame v mnohých rozličných prevedeniach.

Na retro bicykli do kopca? Žiadny problém!

Slovensko nie je Holandsko a Amsterdam nie je Bratislava, kde sa aj mestskí cyklisti musia potýkať s členitým terénom. Aj preto sme niektoré retro bicykle (napr. MyCity Manchester 28") vybavili silnejšími pneumatikami Rubena Flash, prevodovkou s vyšším počtom prevodov a ešte odolnejšími blatníkmi. Retro bicykle vás tak s nonšalanciou vyvezú aj do kopčekov, poradia si s mačacími hlavami a nezradia vás ani na cyklotrasách.

V našej ponuke nájdete holandské bicykle značky Brugge, ktoré na želanie prispôsobíme vašim požiadavkám na prevodovku (1, 3 alebo 7 rýchlostí) a typ osvetlenia (s dynamonábojom alebo bez neho). Medzi ďalšie obľúbené retro bicykle patrí MyCity Manchester s vylepšenou konštrukciou pre kopcovitejší terén či originálny český bicykel Traffic s balónovými pneumatikami, ktoré teraz zažívajú skutočný comeback!

Retro bicykel na mieru

Ak máte veľmi konkrétnu predstavu o vzhľade svojho vysnívaného bicykla, využite náš konfigurátor bicyklov Kolos. Môžete si vybrať farbu rámu, farbu a typ sedla a rukovätí, farbu pneumatík, počet prevodov alebo typ bŕzd. Počas niekoľkých munút si zostavíte bicykel, ktorý bude jedinečný a presne podľa vašich predstáv.

Konfigurátor Kolos nájdete tu: retro bicykel Kolos na mieru