Logo

Štýlový mestský bicykel Kolos No.2, 56 cm, sivý

Bicykle Kolos No.2 možno vyrobiť v nespočetnom množstve variantov. Záleží len na vás, akú zvolíte podobu a cenu bicykla. Môže byť úplne "holý" á la single speed alebo plne vybavený so sedemrýchlostným nábojom a kompletne osadený blatníkmi. Chcete jednoduchý alebo plne vybavený bicykel? Je to len vec vašej voľby. Dotvorte bicykel v online konfigurátore podľa vašich predstáv a pokračujte v objednávke na stránkach kolosbikes.com. Bicykle Kolos sú kvalitné české výrobky našej vlastnej značky, ktoré využívajú preverenú technológiu klasických bicyklov a moderné komponenty svetových producentov ako sú firmy Shimano, Humpert, Schwalbe a ďalšie. Po mnohoročných skúsenostiach s predajom mestských bicyklov dávame možnosť zákazkovej výroby nielen priamym zákazníkom nášho kamenného obchodu, ale aj zákazníkom vzdialenejším prostredníctvom online objednávky v konfigurátore mestských bicyklov Kolos. Možnosť výberu farby, počtu prevodov, typu bŕzd, typu sediel - všetky tieto benefity, ktoré doteraz mali možnosť využívať zákazníci iba v rámci priamej konzultácie u nás v predajni, sú teraz k dispozícii aj vám. Bicykel môžete objednať za zvýhodnenú cenu tak, ako je, priamo prostredníctvom tohto eshopu (dokončením objednávky) alebo si vytvorte svoj vlastný návrh a dokončte objednávku na stránkach konfigurátora.

Čítajte viac
Kód produktu: 001058
Záruka: 3 roky
Výrobca: Kolos
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2-3 dní

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Puvodna cena: 893,98
Cena: 804,58
Cena bez DPH: 664,94
- +
ks
Úplný popis produktu

Dajte bicyklu individuálnu podobu!

Mestský bicykel pre pánov Kolos No.2 s výškou rámu 56 cm v jemnom sivom metalickom odtieni

Bicykle Kolos No.2 možno vyrobiť v nespočetnom množstve variantov. Záleží len na vás, akú zvolíte podobu a cenu bicykla. Môže byť úplne "holý" á la single speed alebo plne vybavený so sedemrýchlostným nábojom a kompletne osadený blatníkmi. Chcete jednoduchý alebo plne vybavený bicykel? Je to len vec vašej voľby. Dotvorte bicykel v online konfigurátore podľa vašich predstáv a pokračujte v objednávke na stránkach kolosbikes.com.

Bicykle Kolos sú kvalitné české výrobky našej vlastnej značky, ktoré využívajú preverenú technológiu klasických bicyklov a moderné komponenty svetových producentov ako sú firmy Shimano, Humpert, Schwalbe a ďalšie. Po mnohoročných skúsenostiach s predajom mestských bicyklov dávame možnosť zákazkovej výroby nielen priamym zákazníkom nášho kamenného obchodu, ale aj zákazníkom vzdialenejším prostredníctvom online objednávky v konfigurátore mestských bicyklov Kolos. Možnosť výberu farby, počtu prevodov, typu bŕzd, typu sediel - všetky tieto benefity, ktoré doteraz mali možnosť využívať zákazníci iba v rámci priamej konzultácie u nás v predajni, sú teraz k dispozícii aj vám.

Bicykel môžete objednať za zvýhodnenú cenu tak, ako je, priamo prostredníctvom tohto eshopu (dokončením objednávky) alebo si vytvorte svoj vlastný návrh a dokončte objednávku na stránkach konfigurátora.

Viac informácií

Mestský retro bicykel Kolos No.2, 56 cm  – technické parametre
 

Vlastnosti Mestský bicykel v retro štýle s možnosťou konfigurácie Rám Oceľ, spájaný do mufien, výška 56 cm, vhodné pre postavy vysoké nad 180 cm
Prevodovka Shimano Inter Nexus 7 Farba Sivá RAL 9006
Brzdy Predná i zadná Shimano valčeková Pneumatiky 28"/1,6", reflexný pruh, protiprierazová ochrana Schwalbe Road Cruiser, 42-622
Ráfiky Hliníkové s dvojitou stenou Remerx Špice Nerez, 2 mm
Osvetlenie Batériové v retro štýle Ďalšia výbava Stojan, zvonček, blatníky, nosič, vstavaný zámok
Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Video

Odporúčané produkty

Brašna na bicykel NewLooxs Dock Messenger
Novinka
Skladom
35,10
29,01 bez DPH

Cyklistická prilba Yakkay Paris Black Oilskin
Skladom
99,60
82,31 bez DPH

Darčekový poukaz Kolos
Tip
Skladom
1,01
0,83 bez DPH