Logo

Retro bicykel MyCity Manchester 28" Light black

Vládnite mestu na novom retro bicykli Manchester Retro bicykel do mesta Manchester je skvelým spoločníkom na každý deň Prinášame vám ďalší model z našej vlastnej dielne, ktorým je bicykel v retro štýle MyCity Manchester vo verzii Light, v ktorom sa odráža dlhoročná skúsenosť s výrobou bicyklov. Je ušitý na mieru pre použitie v meste, navrhnutý v elegantnom dizajne, odolný voči nástraham mestských ciest. Manchester je odetý do elegantnej čiernej farby, v ktorej sú aj blatníky, nosič a kryt reťaze. Farba sa nanáša práškovou technológiou a lakované časti sú potom vypaľované. Vďaka tomu bicykel odolá aj extrémnemu používaniu a svoj vzhľad si bude držať aj po rokoch. Pre to, aby ste boli maximálne spokojný, sme na tomto modeli znížili hmotnosť a rovnako aj cenu, aby ste nemali starosti navyše. Bicykel je vybavený 3-rýchlostnou nábojovou prevodovkou Shimano Nexus 3, ktorá sa jednoducho ovláda a vďaka nej zvládnete aj mierne kopcovitý terén. Okrem toho je vybavený aj dvojicou batériových svetiel, aby vás bolo dobre vidno aj za zhoršenej viditeľnosti. Na mestskom bicykli Manchester Light sú obuté 28" pneumatiky Rubena Flash s reflexným pruhom a protiprierazovou ochranou. Vďaka dlhým blatníkom sa nemusíte obávať zvyškov dažďovej vody či blata. Váš MyCity Manchester tak už prakticky nikdy nemusí mať dovolenku! Bicykel Manchester je jedným z najobľúbenejších kúskov v ponuke Citybikes a to je dôvod prečo si môžete vyberať z viacerých farieb, veľkostí a variantov. Porovnanie modelov bicyklov v retro štýle Manchester Typ / Veľkost / Farba S dynamom Bez dynama Manchester 26" čierna 413€ s DPH 381€ s DPH Manchester 26" béžova 413€ s DPH 381€ s DPH Manchester 28" čierna 413€ s DPH 381€ s DPH Manchester 28" béžova 413€ s DPH 381€ s DPH Ceny v tabuľke odkazujú priamo na uvedený model

Čítajte viac
Záruka: 2 roky
Výrobca: Citybikes
Do 2 týždňov
Eshop
Do 2 týždňov

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2 týždňov

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 376,00
Cena bez DPH: 310,74
- +
ks
Úplný popis produktu

Vládnite mestu na novom retro bicykli Manchester

Retro bicykel do mesta Manchester je skvelým spoločníkom na každý deň

Prinášame vám ďalší model z našej vlastnej dielne, ktorým je bicykel v retro štýle MyCity Manchester vo verzii Light, v ktorom sa odráža dlhoročná skúsenosť s výrobou bicyklov. Je ušitý na mieru pre použitie v meste, navrhnutý v elegantnom dizajne, odolný voči nástraham mestských ciest.

Manchester je odetý do elegantnej čiernej farby, v ktorej sú aj blatníky, nosič a kryt reťaze. Farba sa nanáša práškovou technológiou a lakované časti sú potom vypaľované. Vďaka tomu bicykel odolá aj extrémnemu používaniu a svoj vzhľad si bude držať aj po rokoch. Pre to, aby ste boli maximálne spokojný, sme na tomto modeli znížili hmotnosť a rovnako aj cenu, aby ste nemali starosti navyše.

Bicykel je vybavený 3-rýchlostnou nábojovou prevodovkou Shimano Nexus 3, ktorá sa jednoducho ovláda a vďaka nej zvládnete aj mierne kopcovitý terén. Okrem toho je vybavený aj dvojicou batériových svetiel, aby vás bolo dobre vidno aj za zhoršenej viditeľnosti. Na mestskom bicykli Manchester Light sú obuté 28" pneumatiky Rubena Flash s reflexným pruhom a protiprierazovou ochranou. Vďaka dlhým blatníkom sa nemusíte obávať zvyškov dažďovej vody či blata. Váš MyCity Manchester tak už prakticky nikdy nemusí mať dovolenku!

Bicykel Manchester je jedným z najobľúbenejších kúskov v ponuke Citybikes a to je dôvod prečo si môžete vyberať z viacerých farieb, veľkostí a variantov.

Porovnanie modelov bicyklov v retro štýle Manchester

Typ / Veľkost / Farba S dynamom Bez dynama
Manchester 26" čierna 413€ s DPH 381€ s DPH
Manchester 26" béžova 413€ s DPH 381€ s DPH
Manchester 28" čierna 413€ s DPH 381€ s DPH
Manchester 28" béžova 413€ s DPH 381€ s DPH

Ceny v tabuľke odkazujú priamo na uvedený model

Viac informácií

Bicykel v retro štýle MyCity Manchester 28" Light - technické parametre

Vlastnosti Mestský bicykel v retro štýle Rám Oceľ, výška 50 cm, vhodné pre postavy 150 - 175 cm
Prevodovka Shimano Inter Nexus 3, 3-rýchlostná Farba čierna
Brzdy Predná V-brake, zadná protišľapná Pneumatiky 28" / 1,6" Rubena Flash, protiprierazová ochrana, reflexný pruh
Ráfiky Hlinikové s dvojitou stenou, Remerx Špice Nerez, 2 mm
Osvetlenie Predné a zadné batériové Ďalšia výbava Kryt reťaze, nosič, blatníky, stojan, zvonček, koženkové sedlo a gripy v hnedej farbe

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Cyklistická taška BASIL "Wanderlust" - čierna
17 % Zlava
Do 2-3 dní
46,50
38,59
31,90 bez DPH

Prútený predný košík Klickfix
Novinka
Skladom
50,80
41,98 bez DPH

Taška na bicykel Klickfix čierna s farebnými bodkami
Do 2-3 dní
58,80
48,60 bez DPH

Cyklistická prilba Yakkay Tokyo Black Denim
Tip
Skladom
99,60
82,31 bez DPH