Logo

Mestský bicykel v retro štýle Kolos No.1, 26", modrý

Páči sa vám tento ponúkaný bicykel, ale chýba vám niečo v špecifikácii? Chcete luxusnejší model alebo naopak chcete ušetriť? Netrafili sme sa do vášho vkusu a chcete inú farbu? Nie je nič jednoduchšie. Dotvorte si bicykel v online konfigurátore podľa vašich predstáv a pokračujte v objednávke na stránkach konfigurátora. Tento retro bicykel je postavený na 26" kolesách obutých do kvalitných pneu Schwalbe Road Cruiser s protiprierazovou vložkou a reflexným pruhom na boku v béžovej farbe. Ďalej má predný a zadný nosič, veľký kôš a štýlové kožené sedlo s pružinami a rukoväte z kožených prúžkov, ktoré majú istenie kovovými krúžkami. Samozrejme nechýbajú doplnky typu batériové osvetlenie, zvonček, stojan, kryt reťaze a vstavaný zámok zadného kolesa. Bicykle Kolos sú kvalitné české výrobky našej vlastnej značky, ktoré využívajú preverenú technológiu klasických bicyklov a moderné komponenty svetových producentov, firiem Shimano, Humpert, Schwalbe a ďalších. Po dlhoročných skúsenostiach s predajom mestských bicyklov, dávame možnosť zákazkovej výroby nielen priamym zákazníkom nášho kamenného obchodu, ale aj zákazníkom vzdialenejším prostredníctvom online objednávky v konfigurátore mestských bicyklov Kolos. Možnosť výberu farby, počtu prevodov, typu bŕzd, typu sediel - všetky tieto benefity, ktoré doteraz mali možnosť využívať zákazníci iba v rámci priamej konzultácie na našej predajni, sú teraz k dispozícii aj vám. Modrý retro bicykel Kolos No. 1 môžete kúpiť tak, ako je vyobrazený na fotografii, prostredníctvom tohto eshopu (dokončením objednávky). Prípadne ho podrobte ľubovoľným premenám a dokončte objednávku na stránkach konfigurátora. Dodacia lehota pre zákazkovo vyrobený bicykel je v takom prípade 3 týždne od objednania.

Čítajte viac
Kód produktu: 000104
Záruka: 3 roky
Výrobca: Kolos
Dočasne vypredané
Eshop
Dočasne vypredané

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Dočasne vypredané

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Puvodna cena: 710,06
Cena: 639,05
Cena bez DPH: 528,14
- +
ks
Úplný popis produktu

Zostavte si originálny bicykel na mieru a online!

Mestský retro bicykel Kolos No.1 s priemerom kolies 26" v tmavo modrej farbe

Páči sa vám tento ponúkaný bicykel, ale chýba vám niečo v špecifikácii? Chcete luxusnejší model alebo naopak chcete ušetriť? Netrafili sme sa do vášho vkusu a chcete inú farbu? Nie je nič jednoduchšie. Dotvorte si bicykel v online konfigurátore podľa vašich predstáv a pokračujte v objednávke na stránkach konfigurátora.

Tento retro bicykel je postavený na 26" kolesách obutých do kvalitných pneu Schwalbe Road Cruiser s protiprierazovou vložkou a reflexným pruhom na boku v béžovej farbe. Ďalej má predný a zadný nosič, veľký kôš a štýlové kožené sedlo s pružinami a rukoväte z kožených prúžkov, ktoré majú istenie kovovými krúžkami. Samozrejme nechýbajú doplnky typu batériové osvetlenie, zvonček, stojan, kryt reťaze a vstavaný zámok zadného kolesa.

Bicykle Kolos sú kvalitné české výrobky našej vlastnej značky, ktoré využívajú preverenú technológiu klasických bicyklov a moderné komponenty svetových producentov, firiem Shimano, Humpert, Schwalbe a ďalších.

Po dlhoročných skúsenostiach s predajom mestských bicyklov, dávame možnosť zákazkovej výroby nielen priamym zákazníkom nášho kamenného obchodu, ale aj zákazníkom vzdialenejším prostredníctvom online objednávky v konfigurátore mestských bicyklov Kolos. Možnosť výberu farby, počtu prevodov, typu bŕzd, typu sediel - všetky tieto benefity, ktoré doteraz mali možnosť využívať zákazníci iba v rámci priamej konzultácie na našej predajni, sú teraz k dispozícii aj vám.

Modrý retro bicykel Kolos No. 1 môžete kúpiť tak, ako je vyobrazený na fotografii, prostredníctvom tohto eshopu (dokončením objednávky). Prípadne ho podrobte ľubovoľným premenám a dokončte objednávku na stránkach konfigurátora. Dodacia lehota pre zákazkovo vyrobený bicykel je v takom prípade 3 týždne od objednania.

Videonávod pre konfiguráciu bicyklov a elektrobicyklov Kolos®

Viac informácií

Mestský retro bicykel Kolos No. 1 26" capri  – technické parametre
 

Vlastnosti Mestský bicykel v retro štýle s možnosťou konfigurácie Rám Oceľ, spájaný do mufien, výška 48 cm, vhodné pre postavy vysoké do 170 cm
Prevodovka Shimano Inter Nexus 3 Farba Tmavo modrá - capri
Brzdy predná brzda V-brake, zadná protišľapná Pneumatiky 26"/1,75", reflexný pruh, protiprierazová ochrana Schwalbe Road Cruiser, béžové
Ráfiky Hliníkové s dvojitou stenou Remerx Špice Nerez, 2 mm
Osvetlenie Retro svetlá batériové Ďalšia výbava Kryt reťaze, zadný nosič, blatníky, stojan, zvonček, sedlo a gripy kožené Kolos, gumičkový výplet zadného blatníka, rámový zámok, predný nosič, kôš na nosič ratan
Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Detská sedačka na bicykel Bobike ONE Mini Snow White
Novinka
Skladom
71,40
59,01 bez DPH

Kabelka na bicykel NewLooxs Tosca Ella Blue
Novinka
Skladom
33,30
27,52 bez DPH

Cyklistická prilba Yakkay Tokyo Pink Jazz
Skladom
99,60
82,31 bez DPH

Darčekový poukaz Kolos
Tip
Skladom
1,01
0,83 bez DPH