Logo

Elegantný mestský bicykel Kolos No.2, 53 cm hnedý

Bicykle Kolos® sú kvalitné české výrobky našej vlastnej značky, ktoré využívajú preverenú technológiu klasických bicyklov a moderné komponenty svetových producentov ako sú firmy Shimano, Humpert, Schwalbe a ďalšie. Po mnohoročných skúsenostiach s predajom mestských bicyklov dávame možnosť zákazkovej výroby nielen priamym zákazníkom nášho kamenného obchodu, ale aj zákazníkom vzdialenejším prostredníctvom online objednávky v konfigurátore mestských bicyklov Kolos. Možnosť výberu farby, počtu prevodov, typov bŕzd, typov sediel - všetky tieto benefity, ktoré mali doteraz možnosť využívať iba zákazníci v rámci priamej konzultácie u nás v predajni, sú teraz k dispozícii aj vám. Tento konkrétny model pánskeho retro Kolosu No.2 v sebe spája minimalizmus s technickou vyspelosťou a štýlom. Na jednej strane jednoduchý bicykel bez blatníkov, ktorý je však vybavený 7 rýchlostnou prevodovkou v zadnom náboji od firmy Shimano a elegantne doplnený štýlovým pánskym koženým sedlom s pružinami a gripmi Kolos. Bicykel si môžete zakúpiť tak, ako je vyobrazený na obrázkoch prostredníctvom tohto eshopu (dokončením objednávky) za zvýhodnenú cenu. Ak však nie je úplne podľa vašich predstáv, podrobte ho ľubovoľným premenám a dokončte objednávku na stránkach konfigurátora, kde potom zákazková výroba trvá tri týždne. Rozhodnutie je iba na vás. Má byť sivý, modrý alebo zelený? Bude mať jednu alebo sedem rýchlostí? Sedlo z pravej kože alebo z elastomeru? Vytvorte si bicykel podľa svojich predstáv, je to len na vás, na vašom rozpočte a na vašich konkrétnych potrebách a vkuse.

Čítajte viac
Kód produktu: 001005
Záruka: 3 roky
Výrobca: Kolos
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2-3 dní

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Puvodna cena: 689,94
Cena: 620,94
Cena bez DPH: 513,18
- +
ks
Úplný popis produktu

 

Kolos je vecou vašej voľby

Mestský bicykel pre pánov Kolos No.2 s výškou rámu 53 cm v tmavohnedej farbe

Bicykle Kolos® sú kvalitné české výrobky našej vlastnej značky, ktoré využívajú preverenú technológiu klasických bicyklov a moderné komponenty svetových producentov ako sú firmy Shimano, Humpert, Schwalbe a ďalšie.

Po mnohoročných skúsenostiach s predajom mestských bicyklov dávame možnosť zákazkovej výroby nielen priamym zákazníkom nášho kamenného obchodu, ale aj zákazníkom vzdialenejším prostredníctvom online objednávky v konfigurátore mestských bicyklov Kolos. Možnosť výberu farby, počtu prevodov, typov bŕzd, typov sediel - všetky tieto benefity, ktoré mali doteraz možnosť využívať iba zákazníci v rámci priamej konzultácie u nás v predajni, sú teraz k dispozícii aj vám.

Tento konkrétny model pánskeho retro Kolosu No.2 v sebe spája minimalizmus s technickou vyspelosťou a štýlom. Na jednej strane jednoduchý bicykel bez blatníkov, ktorý je však vybavený 7 rýchlostnou prevodovkou v zadnom náboji od firmy Shimano a elegantne doplnený štýlovým pánskym koženým sedlom s pružinami a gripmi Kolos.

Bicykel si môžete zakúpiť tak, ako je vyobrazený na obrázkoch prostredníctvom tohto eshopu (dokončením objednávky) za zvýhodnenú cenu.

Ak však nie je úplne podľa vašich predstáv, podrobte ho ľubovoľným premenám a dokončte objednávku na stránkach konfigurátora, kde potom zákazková výroba trvá tri týždne. Rozhodnutie je iba na vás. Má byť sivý, modrý alebo zelený? Bude mať jednu alebo sedem rýchlostí? Sedlo z pravej kože alebo z elastomeru? Vytvorte si bicykel podľa svojich predstáv, je to len na vás, na vašom rozpočte a na vašich konkrétnych potrebách a vkuse.

Ukážka konfigurácie bicykla Kolos®

Viac informácií

Mestský retro bicykel Kolos No. 2 53 cm hnedý – technické parametre
 

Vlastnosti Mestský bicykel v retro štýle s možnosťou konfigurácie Rám Oceľ, spájaný do mufien, výška 53 cm, vhodné pre postavy vysoké do 180 cm
Prevodovka Shimano Nexus 7 rýchlostí Farba čokoládová hnedá
Brzdy predná V-brake, zadná protišľapná Pneumatiky 28"/1,5", reflexný pruh, protiprierazová ochrana Schwalbe Road Cruiser, 42-622
Ráfiky Hliníkové s dvojitou stenou Remerx Špice Nerez, 2 mm
Osvetlenie bez osvetlenia (možno pridať v konfigurátore) Ďalšia výbava Stojan, zvonček
Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Video

Odporúčané produkty

Taška na bicykel SmartBag grey Klickfix
Do 2-3 dní
78,00
64,46 bez DPH

Taška na bicykel New Looxs Postino Office
Novinka
Skladom
41,20
34,05 bez DPH

Adaptér na riadidlá Klickfix
Skladom
18,50
15,29 bez DPH