Mestský bicykel v retroštýle Kolos No.2, 56 cm, blue

novinka
  • Toptrans - veľká zásielka
  • 3 Stupňov radenia
  • Záruka:3 roky
  • Možnosť konfigurácie!   
  • Dostupnosť: zákazková výroba do 3 týždňov

Vaša cena s DPH € 576,00

x

Poskladajte si bicykel podľa vlastných predstáv!

Mestský bicykel Kolos No.2 s výškou rámu 56 cm v bledo modrej

Jazdný bicykel Kolos No.2 možno vyrobiť v nespočetnom množstve variantov. Záleží len na vašom vkuse a rozpočte. Môže byť úplne "bosý" na štýl single speed, alebo plne vybavený sedemrýchlostným nábojom a kompletne osadený blatníkmi. Je úplne na vás či budete mať jednoduchý bicykel alebo bicykel v plnej výbave. Dolaďte si svoj vysnívaný kúsok v online konfigurátore podľa svojich predstáv a pokračujte v objednávke na stránkach konfigurátoru.

Mestské bicykle Kolos sú kvalitné české výrobky našej vlastnej značky, ktoré využívajú preverené technológie klasických bicyklov doplnené o tie najmodernejšie prvky svetových značiek ako Shimano, Humpert, Schwalbe a ďalšie.

Po rokoch skúseností s predajom mestských bicyklov dávame možnosť zákazkovej výroby aj vzdialeným zákazníkom prostredníctvom online objednávky v konfigurátore mestských bicyklov Kolos. Je len na vás akú farbu rámu či kolies si vyberiete. To samozrejme nie je všetko a na výber máte aj počet prevodov, typ bŕzd, či typ sedadla.

Bicykel si môžete objednať tak, ako ho vidíte priamo prostredníctvom tohto e-shopu alebo ho podrobíte svojim predstavám a objednáte si ho v konfigurátore.

Kolos - nechajte pracovať vašu fantáziu!

Mestský retro bicykel Kolos No. 2 56 cm blue  – technické parametre

Vlastnosti Mestský bicykel v retro štýle s možnosťou konfigurácie Rám Oceľ, zváraný do mufen, výška 56 cm, vhodný pre postavy vysoké nad 185 cm.
Prehadzovačka Shimano Inter Nexus 3 Farba Bledo modrá
Brzdy Predná Shimano valčeková, zadná protišľapná Pneumatiky 28"/1,5", reflexný pruh, protiprierazová ochrana, Schwalbe Road Cruiser, 42-622
Ráfiky Hlinikové s dvojitou stenou Remerx Špice Nerez, 2 mm
Osvetlenie Bez osvetlenia Ďalšia výbava Stojan, zvonček, blatníky, nosič

 

Nákupný košík
Odoslať otázku predavačovi