Logo

Elegantný retro bicykel Kolos No.1 krémový

Ani pri jazde na bicykli už nemusíte robiť kompromisy. Bicykle Kolos spájajú exkluzívny retro štýl s plnou funkčnosťou a moderným osadením. Len ťažko by ste hľadali bicykel, na ktorom by váš pôvab mohol lepšie vyniknúť. V tejto konfigurácii Kolos je 7 rýchlostí v nábojovej prevodovke Shimano Nexus. Komfortné talianske sedlo Selle Monte Grappa a príjemné gripy zaistia pohodlnú jazdu. Bicykel je samozrejme vybavený blatníkmi a krytom reťaze, ďalej nechýba stojan, chrómovaný zvonček či vstavaný zámok v zadnom kolese. Plášte Schwalbe v béžovej farbe majú na boku reflexný pruh a zvyšujú tak vašu bezpečnosť v premávke aj pri zníženej viditeľnosti. Bicykle Kolos sú kvalitné české výrobky našej vlastnej značky. Využívajú preverenú technológiu klasických bicyklov a moderné komponenty svetových producentov, firiem Shimano, Humpert, Schwalbe a ďalších. Páči sa vám tento ponúkaný bicykel, ale chýba vám niečo v špecifikácii? Chcete iné doplnky, technické špecifikácie alebo naopak chcete trochu ušetriť? Netrafili sme sa do vášho vkusu a chcete inú farbu? Nie je nič jednoduchšie. Dotvorte bicykel v online konfigurátore podľa vašich predstáv a pokračujte v objednávke na stránkach konfigurátora. Bicykel si môžete objednať v prevedení tak, ako je zobrazený na fotografii, priamo prostredníctvom tohto eshopu (dokončením objednávky) alebo ho podrobte ľubovoľným premenám a dokončte objednávku na stránkach konfigurátora, kde dodanie trvá 3 týždne od objednania. Staňte sa princeznou tejto cyklistickej sezóny! Vytvorte si svoj jedinečný retro bicykel v obľúbených farbách.

Čítajte viac
Kód produktu: 007035
Záruka: 2 roky
Výrobca: Kolos
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2-3 dní

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Puvodna cena: 808,56
Cena: 727,71
Cena bez DPH: 601,41
- +
ks
Úplný popis produktu

Doprajte si luxus voľby

Dámsky mestský retro bicykel Kolos No.1 - vytvorte si svoj retro bicykel na mieru

Ani pri jazde na bicykli už nemusíte robiť kompromisy. Bicykle Kolos spájajú exkluzívny retro štýl s plnou funkčnosťou a moderným osadením. Len ťažko by ste hľadali bicykel, na ktorom by váš pôvab mohol lepšie vyniknúť.

V tejto konfigurácii Kolos je 7 rýchlostí v nábojovej prevodovke Shimano Nexus. Komfortné talianske sedlo Selle Monte Grappa a príjemné gripy zaistia pohodlnú jazdu. Bicykel je samozrejme vybavený blatníkmi a krytom reťaze, ďalej nechýba stojan, chrómovaný zvonček či vstavaný zámok v zadnom kolese. Plášte Schwalbe v béžovej farbe majú na boku reflexný pruh a zvyšujú tak vašu bezpečnosť v premávke aj pri zníženej viditeľnosti. Bicykle Kolos sú kvalitné české výrobky našej vlastnej značky. Využívajú preverenú technológiu klasických bicyklov a moderné komponenty svetových producentov, firiem Shimano, Humpert, Schwalbe a ďalších.

Páči sa vám tento ponúkaný bicykel, ale chýba vám niečo v špecifikácii? Chcete iné doplnky, technické špecifikácie alebo naopak chcete trochu ušetriť? Netrafili sme sa do vášho vkusu a chcete inú farbu? Nie je nič jednoduchšie. Dotvorte bicykel v online konfigurátore podľa vašich predstáv a pokračujte v objednávke na stránkach konfigurátora.

Bicykel si môžete objednať v prevedení tak, ako je zobrazený na fotografii, priamo prostredníctvom tohto eshopu (dokončením objednávky) alebo ho podrobte ľubovoľným premenám a dokončte objednávku na stránkach konfigurátora, kde dodanie trvá 3 týždne od objednania.

Staňte sa princeznou tejto cyklistickej sezóny! Vytvorte si svoj jedinečný retro bicykel v obľúbených farbách.

Videonávod pre konfiguráciu bicyklov a elektrobicyklov Kolos®

 

 
Viac informácií

Štýlový dámsky retro bicykel Kolos No. 1 26" – technické parametre

Vlastnosti Mestský bicykel v retro štýle s možnosťou konfigurácie Rám Oceľ, spájaný do mufien s nízkym nástupom
Prevodovka 7 rýchlostná prevodovka Shimano Nexus Farba béžová
Brzdy Predná a zadná valčeková Shimano  Pneumatiky 26"/1,75", reflexný pruh, protiprierazová ochrana, Schwalbe Road Cruiser, béžové
Ráfiky Hliníkové s dvojitou stenou Remerx Špice Nerez, 2 mm
Osvetlenie Predné a zadné diódové osvetlenie na nábojové dynamo Ďalšia výbava Kryt reťaze, blatníky, stojan, zvonček, vstavaný zámok
Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Video

Odporúčané produkty

Detská sedačka na bicykel Bobike ONE Mini Snow White
Novinka
Skladom
71,40
59,01 bez DPH

Skladací zámok na bicykel Abus 5700/80 blue
Do 2-3 dní
54,40
44,96 bez DPH

Taška na bicykel BASIL "Wanderlust" - slonovina
Tip17 % Zlava
Skladom
46,50
38,59
31,90 bez DPH

Brašna na bicykel New Looxs Mondi Single Blue
Novinka
Do 2-3 dní
43,10
35,62 bez DPH