Logo

Sada blikačiek na bicykel - Reelight SL120 Power BackUp

Bez batérií, bez námahy a ešte bezpečnejšie!  Revolučné blikačky Reelight! Tieto blikačky, ktoré k svojej funkcii nepotrebujú batérie ani dynamo, získali zlato v kategórii cyklodoplnky na najväčšom európskom veľtrhu Eurobike 2008.  Model SL120 Power Backup Compact je zostava dvoch blikaček - predné a zadné, ktoré sa pri každom rozbehnutí bicykla rozblikajú a vďaka kondenzátoru blikajú po dobu cca 2min. aj po zastavení.                                                                                                                                 Blikačky sú vhodné pre všetky typy bicyklov s normálnymi nábojmi bez kotúčových bŕzd. Štandardný držiak sa upevňuje pod maticu stredu kolies. Magnety sa jednoduchým spôsobom upevňujú vo výpletoch predného a zadného kolesa. Otáčaním kolesa dochádza k bezdotykovej indukcii. Indukcie na rozdiel od prítlačného alebo nábojového dynama nekladú prakticky žiadny odpor. Kolesá sa úplne voľne otáčajú bez akejkoľvek známky záťaže. Blikačky nemajú vypínač (blikajú pri jazde neustále) a z bicykla sa neskladajú. Sú veľmi nenápadné a bez náradia a dostatočného času ich nemožno sňať.  Zaistite si stále osvetlenie zo všetkých strán (spredu, zozadu aj z boku), prestaňte sa starať o batérie, nenoste blikačky po vreckách, kedykoľvek zostúpite z bicykla.  O jednu starosť menej. Raz pre vždy – Reelight!

Čítajte viac
Kód produktu: 001215
Záruka: 2 roky
Výrobca: Reelight
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Skladom

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 46,90
Cena bez DPH: 38,76
- +
ks
Úplný popis produktu

Bez batérií, bez námahy a ešte bezpečnejšie! 

Revolučné blikačky Reelight! Tieto blikačky, ktoré k svojej funkcii nepotrebujú batérie ani dynamo, získali zlato v kategórii cyklodoplnky na najväčšom európskom veľtrhu Eurobike 2008. 


Model SL120 Power Backup Compact je zostava dvoch blikaček - predné a zadné, ktoré sa pri každom rozbehnutí bicykla rozblikajú a vďaka kondenzátoru blikajú po dobu cca 2min. aj po zastavení.                                                                                                                                 Blikačky sú vhodné pre všetky typy bicyklov s normálnymi nábojmi bez kotúčových bŕzd.

Štandardný držiak sa upevňuje pod maticu stredu kolies. Magnety sa jednoduchým spôsobom upevňujú vo výpletoch predného a zadného kolesa. Otáčaním kolesa dochádza k bezdotykovej indukcii. Indukcie na rozdiel od prítlačného alebo nábojového dynama nekladú prakticky žiadny odpor. Kolesá sa úplne voľne otáčajú bez akejkoľvek známky záťaže. Blikačky nemajú vypínač (blikajú pri jazde neustále) a z bicykla sa neskladajú. Sú veľmi nenápadné a bez náradia a dostatočného času ich nemožno sňať. 
Zaistite si stále osvetlenie zo všetkých strán (spredu, zozadu aj z boku), prestaňte sa starať o batérie, nenoste blikačky po vreckách, kedykoľvek zostúpite z bicykla. 

O jednu starosť menej. Raz pre vždy – Reelight!

Viac informácií

Sada blikačiek Reelight SL120 Power BackUp
 

Technológia Bezbatériový koncept s kondenzátorom
Prevedenie Indukčná diódová blikačka
Odolnosť proti krádeži Montáž napevno, bez kabeláže

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Typ Název Velikost Stiahnuť
Manuál pro montáž Reelight Sl120
2,8 MiB

Odporúčané produkty

Predné a zadné svetlo na bicykel - Reelight RL720
Tip20 % Zlava
Skladom
74,30
59,44
49,12 bez DPH

Sada blikačiek na bicykel - Reelight SL100 Flash
Tip20 % Zlava
Skladom
30,60
24,48
20,23 bez DPH

Sada blikačiek na bicykel - Reelight SL220 Power BackUp
Tip
Do 2-3 dní
46,90
38,76 bez DPH

Darčekový poukaz
Tip
Skladom
1,00
0,83 bez DPH