Logo

Športové cyklistické sedlo Hobsonseats Pro-Hub X2

Pri dlhších jazdách na bicykli dochádza k útlaku nervov a ciev oblasti pánvovej hrádze, ktorý, ak je dostatočne dlhú dobu opakovaný, môže viesť k problémom. Mužov tento fakt zasahuje na citlivom mieste v podobe erektilnej disfunkcie, u žien sa môžu prejaviť gynekologické problémy - zápaly a podobne. Okruh problémov, ktoré sedenie na pánvovej hrádzi nezlepšuje, ako je tomu pri klasických sedlách, sa však týmto neuzatvára. Nech už ide o prostatu, hemeroidy, fisury, bolestivú kostrč, v žiadnom z týchto prípadov častá a intenzívna jazda na bicykli príliš nepomáha. Firma Hobsonseats z USA už v osemdesiatych rokoch začala výrobu špeciálnych sediel "bez nosa" s nastaviteľnou šírkou podľa veľkosti pánvy, resp. pánvových sedacích kostí. Hobsonseats predali už viac než 750 tisíc kusov a majú po desaťročia mnoho vďačných zákazníkov. Bez ohľadu na to, či ste muž alebo žena, každý má iný tvar pánvy - inú šírku sedacích kostí. Preto sa šírka sedla Pro-Hub X2 nastavuje otáčaním matice, ktorá mení vzdialenosť oddelených platforiem a možno ho tak dokonale prispôsobiť podľa tvaru pánvy. Je to teda cyklistické sedlo, ktoré vďaka svojej konštrukcii vylučuje dotyk s oblasťou hrádze a orgánov pánvového dna a vďaka predĺženiu a zúženiu v prednej časti umožňuje aj čiastočné smerové vedenie. Cyklo sedlo Pro-Hub X2 má štandardné lyžiny, možno ho teda inštalovať na ľubovoľné sedlové trubky bez obmedzenia. Je vhodné najmä pre aktívnych cyklistov.

Čítajte viac
Kód produktu: 623212
Záruka: 2 roky
Výrobca: Hobson seats
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Skladom

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 113,70
Cena bez DPH: 93,97
- +
ks
Úplný popis produktu

Prevencia problémov a zachovanie zdravia u aktívnych cyklistov

Športové sedlo bez útlaku hrádze pánvového dna vhodné pre aktívnych cyklistov

Pri dlhších jazdách na bicykli dochádza k útlaku nervov a ciev oblasti pánvovej hrádze, ktorý, ak je dostatočne dlhú dobu opakovaný, môže viesť k problémom. Mužov tento fakt zasahuje na citlivom mieste v podobe erektilnej disfunkcie, u žien sa môžu prejaviť gynekologické problémy - zápaly a podobne. Okruh problémov, ktoré sedenie na pánvovej hrádzi nezlepšuje, ako je tomu pri klasických sedlách, sa však týmto neuzatvára. Nech už ide o prostatu, hemeroidy, fisury, bolestivú kostrč, v žiadnom z týchto prípadov častá a intenzívna jazda na bicykli príliš nepomáha. Firma Hobsonseats z USA už v osemdesiatych rokoch začala výrobu špeciálnych sediel "bez nosa" s nastaviteľnou šírkou podľa veľkosti pánvy, resp. pánvových sedacích kostí. Hobsonseats predali už viac než 750 tisíc kusov a majú po desaťročia mnoho vďačných zákazníkov.

Bez ohľadu na to, či ste muž alebo žena, každý má iný tvar pánvy - inú šírku sedacích kostí. Preto sa šírka sedla Pro-Hub X2 nastavuje otáčaním matice, ktorá mení vzdialenosť oddelených platforiem a možno ho tak dokonale prispôsobiť podľa tvaru pánvy. Je to teda cyklistické sedlo, ktoré vďaka svojej konštrukcii vylučuje dotyk s oblasťou hrádze a orgánov pánvového dna a vďaka predĺženiu a zúženiu v prednej časti umožňuje aj čiastočné smerové vedenie. Cyklo sedlo Pro-Hub X2 má štandardné lyžiny, možno ho teda inštalovať na ľubovoľné sedlové trubky bez obmedzenia. Je vhodné najmä pre aktívnych cyklistov.

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Video

Odporúčané produkty

Platformové pedále Wellgo B257 čierne
NovinkaOsobný odber zdarma
Skladom
29,00
23,97 bez DPH

Platformové pedále Wellgo B299 čierne
NovinkaOsobný odber zdarma
Skladom
27,40
22,64 bez DPH

Nástavec stĺpika Ahead SATORI - otočný o 90°
Novinka
Skladom
38,80
32,07 bez DPH

PENDIX eDrive300 sada na elektrobicykel stredový pohon
Novinka
Skladom
1 460,00
1 206,61 bez DPH

Odpružená sedlovka paralelogram M-WAVE
Novinka
Skladom
98,00
80,99 bez DPH

Riadidlá Longus bulhorny Elips 25,4/600 mm čierne
Do 2-3 dní
16,50
13,64 bez DPH

Molitanové gripy na bulhorny
Do 2-3 dní
4,30
3,55 bez DPH