Logo

Brašna pod sedlo QF, Sport Arsenal Art. 517

Vždy užitočná brašna Podsedlová brašna Art. 517 od výrobcu Sport Arsenal Už sa vám niekedy stalo, že ste si pri jazde na bicykli potrebovali odložiť akékoľvek drobnosti, napríklad mobil, vreckovky alebo kľúče a nevedeli ste kam? S touto užitočnou brašnou pod sedlo sa vám už nič podobného stať nemôže! Brašna okrem už spomenutých vecí pojme aj náradie, lepenie či náhradnú dušu. Tento model je vodovzdorný, takže jeho obsah zostane vždy v suchu za akéhokoľvek počasia. Je určená pre cestnú cyklistiku, ale poslúži pre jazdu na akomkoľvek bicykli. Upevňuje sa pomocou plastového držiaku QuickFix a disponuje zipsovým systémom zatvárania. Pre väčšiu bezpečnosť je na tejto brašni našitý reflexný prúžok. Jej šikovne zúžený priestor vás nebude nijako obmedzovať pri pohybe nôh. Aby ste umiestnením tejto brašne pod sedlom neprišli o zadnú blikačku, brašna disponuje aj pútkom pre uchytenie blikačky priamo na brašni. Pokiaľ teda hľadáte úložný priestor pod sedlom, táto športovo dizajnovaná brašna vám poslúži veľmi dobre. Jej hmotnosť je iba 100 gramov a objem až 0,6 litra!

Čítajte viac
Kód produktu: 325517
Záruka: 2 roky
Výrobca: Sport Arsenal
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Skladom

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 14,50
Cena bez DPH: 11,98
- +
ks
Úplný popis produktu

Vždy užitočná brašna

Podsedlová brašna Art. 517 od výrobcu Sport Arsenal

Už sa vám niekedy stalo, že ste si pri jazde na bicykli potrebovali odložiť akékoľvek drobnosti, napríklad mobil, vreckovky alebo kľúče a nevedeli ste kam? S touto užitočnou brašnou pod sedlo sa vám už nič podobného stať nemôže! Brašna okrem už spomenutých vecí pojme aj náradie, lepenie či náhradnú dušu. Tento model je vodovzdorný, takže jeho obsah zostane vždy v suchu za akéhokoľvek počasia. Je určená pre cestnú cyklistiku, ale poslúži pre jazdu na akomkoľvek bicykli. Upevňuje sa pomocou plastového držiaku QuickFix a disponuje zipsovým systémom zatvárania. Pre väčšiu bezpečnosť je na tejto brašni našitý reflexný prúžok. Jej šikovne zúžený priestor vás nebude nijako obmedzovať pri pohybe nôh. Aby ste umiestnením tejto brašne pod sedlom neprišli o zadnú blikačku, brašna disponuje aj pútkom pre uchytenie blikačky priamo na brašni.

Pokiaľ teda hľadáte úložný priestor pod sedlom, táto športovo dizajnovaná brašna vám poslúži veľmi dobre. Jej hmotnosť je iba 100 gramov a objem až 0,6 litra!

Viac informácií

Sport Arsenal Art. 517 brašna pod sedlo - technické parametre

Rozmery 18 x 3-9 x 8,5 cm (d x v x š)
Objem 0,6 l
Uchytenie pomocou plastového držiaku QuickFix
Materiál Vodovzdorný PAD/PVC
Hmotnosť 100 g

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Náradie na bicykel Force mini 6 funkcií
Skladom
3,10
2,56 bez DPH

Taška na bicykel do rámu malá Sport Arsenal Art. 503
Skladom
11,80
9,75 bez DPH