Logo

Predný hliníkový nosič na pevné a odpružené vidlice Sport Arsenal Art. 204

Predný hliníkový nosič na pevné a odpružené vidlice na expedičnú cykloturistiku Tento predný nosič spadá do rady produktov určených na expedičnú cykloturistiku, teda je špeciálne navrhnutý tak, aby bol odolný a vhodný aj na niekoľko týždňové trasy. To podčiarkuje napríklad to, že jeho základom sú trubky s priemerom 10 mm zo špeciálnej zliatiny ALMg1SiCu, ktoré sú navyše vysoko odolné proti korózii. Trubky sú zvárané spôsobom TIG AL, čím je tiež zaručená vysoká pevnosť nosiča. Tento konkrétny typ sa vyznačuje vysokou tuhosťou konštrukcie v smere do strán. Nosič napomáha správnemu rozloženiu ťažiska nákladu, pri správnom a rovnomernom rozložení je možné na ňom bez problémov prevážať až 10 kg. Jeho súčasťou je bezpečnostný popruh, ktorý zaisťuje brašnu na nosiči, čím zabraňuje jej rozkmitaniu. Nosič je konštruovaný výlučne pre bočné brašne. Je vhodný pre pevné, aj pre odpružené vidlice  trekingových, krosových a horských bicyklov. Samotnú polohu nosiča na bicykli je možné doladiť pomocou sady komponentov, ktorá zároveň umožňuje optimalizovať ťažisko nákladu. Nosič prešiel skúškami na špeciálnom testovacom stroji podľa noriem DIN.

Čítajte viac
Kód produktu: 325204
Záruka: 2 roky
Výrobca: Sport Arsenal
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2-3 dní

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 24,40
Cena bez DPH: 20,17
- +
ks
Úplný popis produktu

Predný hliníkový nosič na pevné a odpružené vidlice na expedičnú cykloturistiku

Tento predný nosič spadá do rady produktov určených na expedičnú cykloturistiku, teda je špeciálne navrhnutý tak, aby bol odolný a vhodný aj na niekoľko týždňové trasy. To podčiarkuje napríklad to, že jeho základom sú trubky s priemerom 10 mm zo špeciálnej zliatiny ALMg1SiCu, ktoré sú navyše vysoko odolné proti korózii. Trubky sú zvárané spôsobom TIG AL, čím je tiež zaručená vysoká pevnosť nosiča. Tento konkrétny typ sa vyznačuje vysokou tuhosťou konštrukcie v smere do strán.

Nosič napomáha správnemu rozloženiu ťažiska nákladu, pri správnom a rovnomernom rozložení je možné na ňom bez problémov prevážať až 10 kg. Jeho súčasťou je bezpečnostný popruh, ktorý zaisťuje brašnu na nosiči, čím zabraňuje jej rozkmitaniu.

Nosič je konštruovaný výlučne pre bočné brašne. Je vhodný pre pevné, aj pre odpružené vidlice  trekingových, krosových a horských bicyklov. Samotnú polohu nosiča na bicykli je možné doladiť pomocou sady komponentov, ktorá zároveň umožňuje optimalizovať ťažisko nákladu.

Nosič prešiel skúškami na špeciálnom testovacom stroji podľa noriem DIN.

Viac informácií

Predný hliníkový nosič na pevné a odpružené vidlice - technické parametre

Rozmery 27 x 14 x 33 cm
Hmotnosť 1100 g
Nosnosť 10 kg (pri rovnomerne rozloženom náklade)

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.