Logo

Pedále Wellgo QRDII-C231B

Wellgo pedále QRD Dovoľujeme si vám predstaviť novú koncepciu pedálov, ktoré možno demontovať z kľúk bez akéhokoľvek náradia pomocou rýchloupínacieho čapu. Pedále Wellgo so systémom QRD ocenia najmä majitelia skladacích bicyklov, ale aj cyklisti, ktorí často bicykel prevážajú v aute alebo vlakom. Pedále Wellgo QRDII-C231B je navyše možné pomocou integrovaného zámku pripevniť do výpletu kolesa a tak ich zároveň upevniť na bicykel a využiť ich podobne ako rámový zámok bicykla. Vďaka zamknutým pedálom vo výplete nie je možné bicykel použiť a tak je výrazne znížená možnosť jeho odcudzenia. Samotnou kapitolou je potom zhotovenie pedálov. Celohliníkové telo, zapúzdrené priemyslové ložiská a chróm-molybdénová os predurčujú pedále k použitiu v najťažších podmienkach pri niekoľkodenných výletoch v kombinácii s vlakom alebo pri expedícii K pedálom Wellgo QRDII-C231B je možné dokúpiť samostatné rýchloupínacie čapy QRDII a využívať tak pedále zároveň na viacerých bicykloch. Kvalitné pohodlné odnímateľné pedále s nadštandardnou funkciou zámku bicykla.

Čítajte viac
Kód produktu: 485872
Záruka: 2 roky
Výrobca: Wellgo
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2-3 dní

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 27,10
Cena bez DPH: 22,40
- +
ks
Úplný popis produktu

Wellgo pedále QRD

Dovoľujeme si vám predstaviť novú koncepciu pedálov, ktoré možno demontovať z kľúk bez akéhokoľvek náradia pomocou rýchloupínacieho čapu. Pedále Wellgo so systémom QRD ocenia najmä majitelia skladacích bicyklov, ale aj cyklisti, ktorí často bicykel prevážajú v aute alebo vlakom. Pedále Wellgo QRDII-C231B je navyše možné pomocou integrovaného zámku pripevniť do výpletu kolesa a tak ich zároveň upevniť na bicykel a využiť ich podobne ako rámový zámok bicykla. Vďaka zamknutým pedálom vo výplete nie je možné bicykel použiť a tak je výrazne znížená možnosť jeho odcudzenia.

Samotnou kapitolou je potom zhotovenie pedálov. Celohliníkové telo, zapúzdrené priemyslové ložiská a chróm-molybdénová os predurčujú pedále k použitiu v najťažších podmienkach pri niekoľkodenných výletoch v kombinácii s vlakom alebo pri expedícii

K pedálom Wellgo QRDII-C231B je možné dokúpiť samostatné rýchloupínacie čapy QRDII a využívať tak pedále zároveň na viacerých bicykloch.

Kvalitné pohodlné odnímateľné pedále s nadštandardnou funkciou zámku bicykla.

Viac informácií

Pedále na bicykel Wellgo QRDII-C231B - technické parametre

Hmotnosť 379 g
Materiál telo: hliník, os: Cr-Mo
Ložisko zapúzdrené ložisko
Rozmery 102 x 100 x 26 mm

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Kombinované pedále Wellgo WPD-M17C
Skladom
27,10
22,40 bez DPH

Sklopné pedále Wellgo F284
Skladom
13,70
11,32 bez DPH

Wellgo univerzálne pedále C32B
Skladom
13,70
11,32 bez DPH