Logo

Hliníkový nosič na prednú vidlicu Sport Arsenal Art. 203

Predný nosič na bicykel prispôsobený na náročnú cyklistiku Obľubujete náročnú cyklistiku? Ak áno, potom určite viete, že na kvalite príslušenstva závisí aj kvalita vášho pôžitku z jazdy. Tento hliníkový nosič je práve tým kúskom, ktorý by vo vašej výbave nemal chýbať a ktorý vám ponúkne skvelý pomer cena - výkon. Vďaka použitiu špeciálnej zliatiny hliníku, AW 6061 - AlMg1SiCu, je dosiahnutá maximálne bezpečná jazda bez výrazného rozkmitania nákladu v náročnejšom teréne, čo rovnako platí aj pri jazde v stoji. To ďalej podčiarkuje priestorová konštrukcia nosiča a maximálna nosnosť 7 kg. Nosič je prispôsobený pre montáž na všetky pevné MTB (nie je vhodný na odpružené vidlice). Pokiaľ sú k tomuto účelu prispôsobené, dá sa použiť aj na crossové a trekové vidlice. V prípade, že máte takúto vidlicu, vopred sa uistite, že je nosič vhodný aj pre váš typ bicykla. Pokiaľ máte bicykel bez závitov na pätke prednej vidlice, je potrebné dokúpiť alternatívny úchyt, ktorý je konkrétne prispôsobený na tento predný nosič.  Tento model prešiel skúškami na špeciálnom testovacom stroji podľa noriem DIN.

Čítajte viac
Kód produktu: 325203
Záruka: 2 roky
Výrobca: Sport Arsenal
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Skladom

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 19,60
Cena bez DPH: 16,20
Výber variantov
- +
ks
Úplný popis produktu

Predný nosič na bicykel prispôsobený na náročnú cyklistiku

Obľubujete náročnú cyklistiku? Ak áno, potom určite viete, že na kvalite príslušenstva závisí aj kvalita vášho pôžitku z jazdy. Tento hliníkový nosič je práve tým kúskom, ktorý by vo vašej výbave nemal chýbať a ktorý vám ponúkne skvelý pomer cena - výkon.

Vďaka použitiu špeciálnej zliatiny hliníku, AW 6061 - AlMg1SiCu, je dosiahnutá maximálne bezpečná jazda bez výrazného rozkmitania nákladu v náročnejšom teréne, čo rovnako platí aj pri jazde v stoji. To ďalej podčiarkuje priestorová konštrukcia nosiča a maximálna nosnosť 7 kg.

Nosič je prispôsobený pre montáž na všetky pevné MTB (nie je vhodný na odpružené vidlice). Pokiaľ sú k tomuto účelu prispôsobené, dá sa použiť aj na crossové a trekové vidlice. V prípade, že máte takúto vidlicu, vopred sa uistite, že je nosič vhodný aj pre váš typ bicykla. Pokiaľ máte bicykel bez závitov na pätke prednej vidlice, je potrebné dokúpiť alternatívny úchyt, ktorý je konkrétne prispôsobený na tento predný nosič. 

Tento model prešiel skúškami na špeciálnom testovacom stroji podľa noriem DIN.

Viac informácií

Hliníkový nosič na prednú vidlicu - technické parametre

Rozmery 33,5 x 14 x 38 cm
Hmotnosť 650 g
Nosnosť 7 kg

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.