Logo

Detská prilba Bobike One Plus Snow White XS

Táto helma ochráni vaše dieťa pred akýmkoľvek úrazom Detská cyklistická prilba od firmy Bobike zaistí bezpečnú jazdu na bicykli pre chlapcov aj dievčatá. Nová vysoko bezpečná detská prilba na bicykel od popredného holandského výrobcu Bobike plní nielen ochrannú funkciu, ale bude aj skvelým dizajnovým doplnkom pre vaše ratolesti. Helma poslúži ako ochranný prvok či už váš potomok jazdí na bicykli, či odrážadle samostatne, alebo ho vozíte v detskej sedačke na svojom bicykli. Prilba je vyrobená technológiou In-mold, ktorá zaisťuje okrem väčšej pevnosti a bezpečnosti aj nižšiu hmotnosť produktu. Vďaka systému Easy-Lock je upevnenie helmy veľmi ľahké a komfortné. Easy-Lock umožňuje aj nastavenie veľkosti, aby vášmu malému cyklistovi helma padla presne na hlavu. Popruhy sú veľmi príjemné, takže nehrozí nejaké poškrabanie krku. Helma je tiež vybavená sieťkou proti otravnému hmyzu a reflexnými prvkami, ktoré zaistia viditeľnosť vášho dieťaťa aj vo večerných hodinách. Snehovo biely farebný variant sa bude páčiť ako chalanom, tak dievčatám. Helma váži 210 gramov a je určená pre deti od 1 roku do 6 rokov. Veľkosť je možné nastaviť v rozmedzí 48 cm - 52 cm.

Čítajte viac
Kód produktu: 874088
Záruka: 2 roky
Výrobca: Bobike
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Skladom

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 27,10
Cena bez DPH: 22,40
- +
ks
Úplný popis produktu

Táto helma ochráni vaše dieťa pred akýmkoľvek úrazom

Detská cyklistická prilba od firmy Bobike zaistí bezpečnú jazdu na bicykli pre chlapcov aj dievčatá.

Nová vysoko bezpečná detská prilba na bicykel od popredného holandského výrobcu Bobike plní nielen ochrannú funkciu, ale bude aj skvelým dizajnovým doplnkom pre vaše ratolesti.

Helma poslúži ako ochranný prvok či už váš potomok jazdí na bicykli, či odrážadle samostatne, alebo ho vozíte v detskej sedačke na svojom bicykli. Prilba je vyrobená technológiou In-mold, ktorá zaisťuje okrem väčšej pevnosti a bezpečnosti aj nižšiu hmotnosť produktu. Vďaka systému Easy-Lock je upevnenie helmy veľmi ľahké a komfortné. Easy-Lock umožňuje aj nastavenie veľkosti, aby vášmu malému cyklistovi helma padla presne na hlavu. Popruhy sú veľmi príjemné, takže nehrozí nejaké poškrabanie krku. Helma je tiež vybavená sieťkou proti otravnému hmyzu a reflexnými prvkami, ktoré zaistia viditeľnosť vášho dieťaťa aj vo večerných hodinách.

Snehovo biely farebný variant sa bude páčiť ako chalanom, tak dievčatám. Helma váži 210 gramov a je určená pre deti od 1 roku do 6 rokov. Veľkosť je možné nastaviť v rozmedzí 48 cm - 52 cm.

Viac informácií

Detská cyklistická prilba Bobike One Plus XS - technické parametre

Systém upínania Easy-lock
Farba snehovo biela (snow white)
Veľkosť XS (48 - 52 cm)
Vek dieťaťa od 1 roku do 6 rokov
Hmotnosť 210 g
Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Detská sedačka na bicykel Bobike ONE Mini Snow White
Novinka
Skladom
71,40
59,01 bez DPH

Burley Encore - detský vozík za bicykel
Novinka
Skladom
666,30
550,66 bez DPH