Logo

Brašna pod sedlo, Sport Arsenal Art. 516

Aj pod sedlo toho vojde mnoho Brašna pod sedlo značky Sport Arsenal určená predovšetkým pre šport a preteky Pri navrhovaní tejto brašne sa dizajnéri firmy Sport Arsenal zamerali najmä na to, aby jej vlastnosti nijak neobmedzovali športové výkony jazdcov. Aj z toho dôvodu disponuje zúženým profilom, ktorý nijako nebmedzuje pohyb nôh. Jej hmotnosť bola znížená na skutočné minimum, takže váži iba 100 gramov. Zároveň bol zvolený vodovzdorný materiál, ktorý ochráni jej obsah pred nepriazňou počasia. Ako môžete vidieť na fotografiách, brašna je plne uzatvárateľná zipsom, avšak v rámci balenia sú priložené aj gumičky pre správnu fixáciu nákladu. Jej objem 0,6 litra pojme najnutnejšie vybavenie pri pretekoch, ako napríklad dušu, náradie či lepenie. Pre väčšiu bezpečnosť je na brašni našitý aj bezpečnostný reflexný prúžok. Pre pohodlné a rýchle pripevnenie bol zvolený systém pripevnenia pomocou držiaku QuickFix, ktorý je kompatibilný s niektorými ďalšími brašnami firmy Sport Arsenal. Pokiaľ teda hľadáte kvalitnú brašnu menších rozmerov, ktorá je za jazdy vždy po ruke, Sport Arsenal Art. 516 je robená práve pre vás. Aj keď je brašna určená predovšetkým pretekárom, svoju úlohu bude dobre plniť aj komukoľvek inému, kto hľadá brašnu pod sedlo.

Čítajte viac
Kód produktu: 325516
Záruka: 2 roky
Výrobca: Sport Arsenal
Skladom
Eshop
Do 2-3 dní

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Skladom

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 14,50
Cena bez DPH: 11,98
- +
ks
Úplný popis produktu

Aj pod sedlo toho vojde mnoho

Brašna pod sedlo značky Sport Arsenal určená predovšetkým pre šport a preteky

Pri navrhovaní tejto brašne sa dizajnéri firmy Sport Arsenal zamerali najmä na to, aby jej vlastnosti nijak neobmedzovali športové výkony jazdcov. Aj z toho dôvodu disponuje zúženým profilom, ktorý nijako nebmedzuje pohyb nôh. Jej hmotnosť bola znížená na skutočné minimum, takže váži iba 100 gramov. Zároveň bol zvolený vodovzdorný materiál, ktorý ochráni jej obsah pred nepriazňou počasia. Ako môžete vidieť na fotografiách, brašna je plne uzatvárateľná zipsom, avšak v rámci balenia sú priložené aj gumičky pre správnu fixáciu nákladu. Jej objem 0,6 litra pojme najnutnejšie vybavenie pri pretekoch, ako napríklad dušu, náradie či lepenie. Pre väčšiu bezpečnosť je na brašni našitý aj bezpečnostný reflexný prúžok. Pre pohodlné a rýchle pripevnenie bol zvolený systém pripevnenia pomocou držiaku QuickFix, ktorý je kompatibilný s niektorými ďalšími brašnami firmy Sport Arsenal.

Pokiaľ teda hľadáte kvalitnú brašnu menších rozmerov, ktorá je za jazdy vždy po ruke, Sport Arsenal Art. 516 je robená práve pre vás. Aj keď je brašna určená predovšetkým pretekárom, svoju úlohu bude dobre plniť aj komukoľvek inému, kto hľadá brašnu pod sedlo.

Viac informácií

Sport Arsenal Art. 516 brašna pod sedlo - technické parametre

Rozmery 15 x 8 x 5-7 cm (d - v - š)
Objem 0,6 l
Dostupné farby čierna
Materiál vodovzdorný PAD/PVC
Hmotnosť 100 g

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Prilba na bicykel Abus Hyban Centium veľkosť L
Skladom
131,70
108,84 bez DPH

Teleskopická pumpa na bicykel Double Head
Skladom
11,40
9,42 bez DPH

Taška na riadidlá s vreckom pre mobil Sport Arsenal Art. 500
Skladom
11,50
9,50 bez DPH

Brašna na nosič stredného objemu Sport Arsenal Art. 505
Skladom
19,10
15,79 bez DPH