Logo

Brašna pod sedlo, malá Sport Arsenal Art. 603 - Bikepacking

Pre všetok váš náklad Sport Arsenal brašna pod sedlo Art. 603 je vynikajúci pomocník na dlhé cesty aj rekreačné výlety Ľahké zabalenie a ešte ľahšia montáž priamo pod sedlo z tejto brašne robia praktický doplnok pre každého cyklistu, ktorý sa rád vydáva čas od času na dlhšie, hoci aj niekoľkodňové výlety. Český výrobca Sport Arsenal je známy pre svoju vysokú kvalitu spracovania a u tejto brašne to nie je inak. Brašna je vodovzdorná, takže vás nemôže zaskočiť žiadne počasie. Jej pripevnenie na bicykel je jednoduché - pripevňuje sa pomocou popruhov, pasuje na všetky typy bicyklov a pojme až 8 litrov nákladu. Navyše môžete využiť aj popruhy pre uchytenie ďalšieho nákladu, čo príde vhod pre ďalšie expedície. Brašna obsahuje aj jednu kapsu na zips pre drobné veci, ako sú kľúče, náradie, mobil či čokoľvek ďalšie. Hmotnosť 380 gramov je naozaj nízka! Systém zatvárania, ktoré je veľmi ľahké, je rolovací, vďaka čomu je možné meniť objem brašne. Pokiaľ teda hľadáte vhodnú brašnu pod sedlo na bikepacking, tento model je jasnou voľbou! Ideálna je napríklad v kombinácii s riadidlovými brašnami Sport Arsenal Art. 601, 611.

Čítajte viac
Kód produktu: 325603
Záruka: 2 roky
Výrobca: Sport Arsenal
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2-3 dní

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 34,50
Cena bez DPH: 28,51
- +
ks
Úplný popis produktu

Pre všetok váš náklad

Sport Arsenal brašna pod sedlo Art. 603 je vynikajúci pomocník na dlhé cesty aj rekreačné výlety

Ľahké zabalenie a ešte ľahšia montáž priamo pod sedlo z tejto brašne robia praktický doplnok pre každého cyklistu, ktorý sa rád vydáva čas od času na dlhšie, hoci aj niekoľkodňové výlety. Český výrobca Sport Arsenal je známy pre svoju vysokú kvalitu spracovania a u tejto brašne to nie je inak. Brašna je vodovzdorná, takže vás nemôže zaskočiť žiadne počasie. Jej pripevnenie na bicykel je jednoduché - pripevňuje sa pomocou popruhov, pasuje na všetky typy bicyklov a pojme až 8 litrov nákladu. Navyše môžete využiť aj popruhy pre uchytenie ďalšieho nákladu, čo príde vhod pre ďalšie expedície. Brašna obsahuje aj jednu kapsu na zips pre drobné veci, ako sú kľúče, náradie, mobil či čokoľvek ďalšie. Hmotnosť 380 gramov je naozaj nízka! Systém zatvárania, ktoré je veľmi ľahké, je rolovací, vďaka čomu je možné meniť objem brašne.

Pokiaľ teda hľadáte vhodnú brašnu pod sedlo na bikepacking, tento model je jasnou voľbou! Ideálna je napríklad v kombinácii s riadidlovými brašnami Sport Arsenal Art. 601, 611.

Viac informácií

Sport Arsenal Art. 603 brašna pod sedlo - technické parametre

Rozmery 13 - 16 x 50 cm (priemer x dĺžka)
Objem 8 l
Materiál PAD/PVC
Hmotnosť 380 g

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Taška na riadidlá Klickfix
Do 2-3 dní
74,10
61,24 bez DPH

Sport Arsenal Art. 611 brašna na riadidlá vodotesná - BIKEPACKING
Tip
Skladom
74,30
61,40 bez DPH

Prilba ABUS Urban-I - 2.0 veľ. M  modrá
Novinka
Skladom
93,30
77,11 bez DPH